آخرین حادثه سال ۱۳۹۹ و اولین حادثه ۱۴۰۰
آخرین حادثه سال ۱۳۹۹ و اولین حادثه ۱۴۰۰

جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تبریک سال نو، آخرین حادثه سال ۹۹ و اولین حادثه سال ۱۴۰۰ را تشریح کرد. وی افزود: آخرین حادثه سال ۹۹ مربوط به ایستگاه شماره ۸۵ سازمان آتش نشانی تهران بود که در خیابان خوش بالاتر از خیابان امام خمینی (ره) رخ داده بود. سخنگوی سازمان آتش […]

جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تبریک سال نو، آخرین حادثه سال ۹۹ و اولین حادثه سال ۱۴۰۰ را تشریح کرد.

وی افزود: آخرین حادثه سال ۹۹ مربوط به ایستگاه شماره ۸۵ سازمان آتش نشانی تهران بود که در خیابان خوش بالاتر از خیابان امام خمینی (ره) رخ داده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: این حادثه مربوط به حریق یک آب گرمکن در طبقه دوم یک ساختمان چهار طبقه بوده که در ساعت ۱۲:۵۵ دقیقه به سازمان آتش نشانی اعلام شد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه خانمی که در آن منزل ساکن بود، دوره‌های آتش نشانی را دیده و توانسته بود از گستردگی آتش جلوگیری کند و آتش نشانان به محض ورود به محل، باقی آتش را خاموش کردند.

ملکی با اشاره به اولین حادثه سال ۱۴۰۰ گفت: اولین حادثه سال ۱۴۰۰ در ساعت ۱۳ و ۷ دقیقه و ۱۰ ثانیه یعنی دقیقاً ۳ ثانیه بعد از سال تحویل رخ داد.

وی گفت: این حادثه مربوط به آتش سوزی فضای سبز در بزرگراه همت به سمت غرب بعد از یادگار امام (ره) بود که به ایستگاه ۵۵ آتش نشانی تهران اعلام شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: آتش نشانان سریعاً به محل مراجعه کرده و این آتش را خاموش کردند.