آخرین وضعیت مصدومیت مدال آور بوکس/ اردوی تیم ملی تعطیل شد
آخرین وضعیت مصدومیت مدال آور بوکس/ اردوی تیم ملی تعطیل شد

علیرضا استکی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط تیم ملی بوکس ایران با توجه به برگزاری اردوها پیش از سال جدید، توضیح داد: به شدت بعد از انتخابی‌ها تمرینات پرفشاری را به مدت سه هفته پشت سر گذاشتیم و دائما نیز مسابقات درون اردویی برگزار کردیم تا ملی‌پوشان در شرایط مسابقه قرار بگیرند.  او درباره […]

علیرضا استکی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط تیم ملی بوکس ایران با توجه به برگزاری اردوها پیش از سال جدید، توضیح داد: به شدت بعد از انتخابی‌ها تمرینات پرفشاری را به مدت سه هفته پشت سر گذاشتیم و دائما نیز مسابقات درون اردویی برگزار کردیم تا ملی‌پوشان در شرایط مسابقه قرار بگیرند. 

او درباره لغو اردوی مشترک با ارمنستان نیز توضیح داد: متاسفانه نیامدن تیم ملی ارمنستان به ایران به ضرر ما شد. البته لغو این اردو تقصیر خود ارمنستان بود چون ورزشکاران آن‌ها واکسن نزده بودند و وزارت بهداشت ایران هم آن‌ها را راه نداد. اردوی ما امروز تعطیل می‌شود و از شنبه ششم فروردین تمرینات دوباره استارت می‌خورد.

سرمربی تیم ملی بوکس درباره احتمال برگزاری اردوی مشترک جدید نیز گفت: در حال رایزنی با یکی دو کشور خوب آسیایی و اروپایی هستیم. به احتمال ۹۰ درصد این اردوی مشترک در سال جدید برگزار خواهد شد.

استکی درباره مصدومان تیم ملی بوکس نیز گفت: بعد از انتخابی‌ها متاسفانه میثم قشلاقی از ناحیه کتف آسیب دید و هر چه زودتر عمل می‌کند تا اگر خدا بخواهد او را در بازی‌های آسیایی داشته باشیم. از آقایان صالحی‌امیری و دکتر نوروزی هم تشکر می‌کنم که برای عمل قشلاقی خیلی کمک کردند.  

او درباره عملکرد تیم‌های نوجوانان و جوانان نیز گفت: تیم ملی جوانان و نوجوانان در قهرمانی آسیا با سرمربیگری مهدی‌پور خوب عمل کردند و نمایندگان ایران مبارزه‌های خوبی انجام دادند. آبرومندانه کار کردند، حتی چهار پنج وزن ما به داوری باختند و برای کسب مدال‌ هم آن را از دل شیر بیرون کشیدند.

استکی در پاسخ به این سوال که چرا عملکرد تیم نوجوانان و جوانان نسبت به دوره قبل قهرمانی آسیا ضعیف‌تر بود؟ توضیح داد: متاسفانه فدراسیون درگیر حاشیه بود و این تیم با بیست روز اردو به اردن رفت. بازی تدارکاتی نداشتند و حاشیه‌ها خیلی اذیت کردند. مطمئن باشید آن‌ها در این مسابقات عالی بودند.

انتهای پیام

منبع