آرتتا: واکنش خیلی خوبی به گل المپیاکوس نشان دادیم/ باید دست از اشتباهات‌مان برداریم
آرتتا: واکنش خیلی خوبی به گل المپیاکوس نشان دادیم/ باید دست از اشتباهات‌مان برداریم

به گزارش تسنیم، میکل آرتتا در پی برتری 3 بر یک شب گذشته (پنجشنبه) شاگردانش مقابل میزبان خود المپیاکوس یونان در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» گفت: ما بازی را عالی شروع کردیم، کاملاً بر بازی تسلط داشتیم و موقعیت‌های زیادی هم روی دروازه […]

به گزارش تسنیم، میکل آرتتا در پی برتری 3 بر یک شب گذشته (پنجشنبه) شاگردانش مقابل میزبان خود المپیاکوس یونان در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» گفت: ما بازی را عالی شروع کردیم، کاملاً بر بازی تسلط داشتیم و موقعیت‌های زیادی هم روی دروازه المپیاکوس خلق کردیم.

وی افزود: ما به المپیاکوس این اجازه را دادیم که با بازیسازی از خط دفاعی به گل تساوی برسد، اما سپس واکنش خیلی خوبی به گل آنها نشان دادیم و دو گل دیگر به ثمر رساندیم. روی هم رفته نتیجه مثبتی بود، اما ما باید دست از اشتباهاتی که منجر به باز شدن دروازه‌مان می‌شود، برداریم چون نمی‌توانیم چنین اشتباهاتی را تحمل کنیم.

سرمربی اسپانیایی آرسنال تصریح کرد: ما در جریان بازی واقعاً مستحکم بودیم و کاملاً بر بازی تسلط داشتیم. ما شخصیت تیمی خود را نشان دادیم و طوری بر بازی تسلط داشتیم که دوست داشتیم. حالا باید در 90 دقیقه بازی برگشت هم همین‌طور عمل کنیم و موقعیتی به المپیاکوس ندهیم.

آرتتا در پایان خاطرنشان کرد: این نیمه اول این تقابل بود و هنوز اتفاقی رخ نداده است. ما بازی برگشت را با تمرکز کامل و با تساوی بدون گل آغاز خواهیم کرد و به دنبال پیروزی در آن دیدار خواهیم بود.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/