آشنایی با محصولات فروشگاه کوهیتر
آشنایی با محصولات فروشگاه کوهیتر

محصولات تولیدشده توسط این مجموعه در بخش‌های مختلف همراه با دسته‌بندی‌های بسیار دقیق و متنوع متناسب با نیاز سایر مخاطبان خواهند بود. توضیحات مربوط به این محصولات به شرح زیر است: خرید انواع دستگاه های میوه خشک کن دستگاههای خشک‌کن شامل دستگاه‌هایی است که از آنها به‌منظور خشک‌کردن انواع میوه و سبزیجات استفاده می‌شود. این […]

محصولات تولیدشده توسط این مجموعه در بخش‌های مختلف همراه با دسته‌بندی‌های بسیار دقیق و متنوع متناسب با نیاز سایر مخاطبان خواهند بود. توضیحات مربوط به این محصولات به شرح زیر است:

خرید انواع دستگاه های میوه خشک کن

دستگاههای خشک‌کن

شامل دستگاه‌هایی است که از آنها به‌منظور خشک‌کردن انواع میوه و سبزیجات استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها خود به دسته‌های زیر تقسیم‌بندی می‌شوند:

منبع تأمین انرژی

شما می‌توانید دستگاه‌های خشک‌کن را با منبع تأمین انرژی برق، گازوئیل، گاز و یا زغال‌سنگ تهیه نمایید. متناسب با شرایط محیط کار شما و منابعی که در اختیار دارید، کوهیتر محصول کاربردی را پیشنهاد خواهد داد.

ظرفیت

منظور از ظرفیت حجم مجاز ورودی و خروجی میوه‌ها و یا سایر مواد درمیوه خشک کن است. تنوع ظرفیت دستگاه‌های خشک‌کن این برند بالا است و شما می‌توانید باتوجه‌به حجم کار خود از میان آنها دست به انتخاب بزنید.

عملکرد

این دستگاه ها به سه دسته کلی میوه خشک کن خانگی ، نیمه‌صنعتی و صنعتی تقسیم خواهد شد. دستگاه‌های صنعتی خود دارای مدل‌های تصعیدی، کابینی و مایکرو خواهند بود. هریک از این دستگاه‌ها برای خشک‌کردن محصولات متفاوتی مناسب خواهند بود.

image002 - آشنایی با محصولات فروشگاه کوهیتر

قیمت دستگاه میوه خشک کن

امور مشتری‌مداری و سفارش محصول

فروشگاه کوهیتر در تلاش است تا با فراهم‌آوردن تمامی امکانات احتمالی موردنیاز مشتریان، خرید و ارتباط را آسان نماید. از جمله اقداماتی که در جهت مشتری‌مداری و بهره‌مندی از خدمات این مجموعه انجام شده است، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خدمات آنلاین کاربردی و سریع

باید گفت که مجموعه کوهیتر دارای سایتی کاربرمحور و به‌روز است که به لطف آن افراد می‌توانند اطلاعات مدنظر خود را درخصوص این فروشگاه، محصولات و خدمات آن کسب کنند. ازسوی دیگر امکان سفارش و خریداری محصولات به شکل آنلاین در درگاه کوهیتر ممکن خواهد بود. طراحی ساده و کاربردی این سایت باعث شده تا تمامی افراد بدون هرگونه اتلاف وقت یا سردرگمی بتوانند اطلاعات مربوط به هر محصول را مطالعه کنند و سپس متناسب با نیاز خود، سفارش نهایی را ثبت نمایند.

مشاوره رایگان

باتوجه‌به تنوع محصولات تولیدی این مجموعه و اهمیت جزئیات دستگاه برای هماهنگی با نیاز شما، فروشگاه کوهیتر امکانی را به وجود آورده تا شما بتوانید به شکل آنلاین و بدون پرداخت هرگونه هزینه‌ای از متخصصان این زمینه مشاوره دریافت کنید. این مشاوره در راستای شناخت دقیق با دستگاه‌های مختلف و انتخاب محصول متناسب با نیازتان انجام خواهد گرفت.

پشتیبان تلفنی

اپراتورهای مجموعه کوهیتر و سیستم تلفن گویا از نمونه اقدامات دیگر این مجموعه برای برطرف‌کردن ابهامات شما و همچنین پشتیبانی از محصولات فروخته‌شده هستند. شما می‌توانید برای پرسیدن سؤالات مربوطه خود و همچنین بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی بیشتر از شمارهتماس‌های این مجموعه استفاده نمایید.

ارسال گسترده و ایمن

فروشگاه کوهیتر محصولات خود را با ایمنی و سلامت کامل به اقصی‌نقاط کشور ارسال خواهد نمود ازاین‌رو شما هیچ‌گونه نگرانی ازبابت پروسه خرید و دریافت محصول نخواهید داشت.

image003 - آشنایی با محصولات فروشگاه کوهیتر

فروش دستگاه میوه خشک کن

خدمات گارانتی و ضمانت محصول

این مجموعه تمامی محصولات خود را ضمانت خواهد کرد و امکاناتی نظیر بازگشت یا مرجوعی کالا، پیگیری محصول و… را در اختیار مشتریان هم بهشکل آنلاین و هم از طریق تماس فراهم آورده است. بدین ترتیب افراد می‌توانند با خیالی آسوده و بااطمینان کافی محصولات مدنظر خود را خریداری نمایند.

خدمات آنلاین این مجموعه بدون وقفه در دسترس مخاطبان خواهد بود. برای بهره‌مندی از خدمات تلفنی، مشاوره یا ارتباط مستقیم، فروشگاه کوهیتر هفت روز هفته از ساعت 9 صبح الی 21 در دسترس خواهد بود.

در پایان …

لازم به ذکر است که مجموعه تولیدی کوهیتر امکان خرید مستقیم شما از کارخانه را ایجاد می‌کند. خرید مستقیم و بدونواسطه به معنی این است که شما از مزایایی مانند:

·                    قیمت منصفانه و مناسب

·                    پیگیری کیفیت کالا و اطمینان یافتن از عملکرد مناسب

·                    خرید زودهنگام و بدون اتلاف وقت

·                    بررسی دقیق استانداردها و پروسه تولید

·                    بستن قرارداد بدونواسطه و قانونی

بهره‌مند خواهید شد.

فروشدستگاهخشککن با شرایط استثنایی

اگر تمایل به خرید انواع دستگاه خشک کن میوه نیمه صنعتی و صنعتی دارید. اگر به دنبال راهی مطمئن، آسان و کم هزینه برای این کار می گردید. می توانید با مراجعه به سایت کوهیتر، خرید خود را انجام دهید. در این سایت، انواعی از بهترین دستگاه خشک کن که متعلق به فروشگاه کوهیتر می باشند، به فروش می رسند.

این مجموعه در استان آذربایجان غربی -5 کیلومتری جاده فسندوز (چهار برج)- روبه‌روی cng هاتفی واقع شده است. تنوع بالای محصولات درکنار کیفیت مناسب و تأییدشده و قیمت عادلانه به شما این امکان را خواهد داد تا به‌آسانی و بدون نگرانی تجهیزات صنعتی و یا خانگی موردنیاز خود را خریداری نمایید.

توصیه می‌شود به‌منظور کسب اطلاعات دقیق و به‌روز فروشگاه کوهیتر از سایت رسمیcoheater.comمراجعه کنید و یا شماره تماس02171057885 کمک بخواهید.