آفریقا از فرصت های مهم اقتصادی فرهنگی امروز جهان اسلام است
آفریقا از فرصت های مهم اقتصادی فرهنگی امروز جهان اسلام است

به گزارش شما آنلاین، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز (شنبه) پیش از ترک تهران برای عزیمت به الجزایر به جهت شرکت در نشست مجالس سازمان همکاری‌های اسلامی گفت: در این نشست بیش از ۲۰ رئیس مجلس حضور دارند که بدون شک از اهمیت ویژه‌ای با محور بحثی که مطرح است، جهان […]

به گزارش شما آنلاین، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز (شنبه) پیش از ترک تهران برای عزیمت به الجزایر به جهت شرکت در نشست مجالس سازمان همکاری‌های اسلامی گفت: در این نشست بیش از ۲۰ رئیس مجلس حضور دارند که بدون شک از اهمیت ویژه‌ای با محور بحثی که مطرح است، جهان اسلام و نوسازی و توسعه در جهان اسلام، برخوردار است.
وی افزود: با توجه به شرایطی که امروز از طرف کشورهای غربی از طریق اسلام هراسی علیه امت اسلامی وجود دارد و همچنین شرایط فلسطین، این نشست در این مقطع بسیار حساس باشد.
رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما هم در این کنفرانس موضوعی را تحت عنوان جهان اسلام، همبستگی برای صلح و توسعه پایدار، به صورت ابتکاری مطرح خواهیم کرد.وی در ادامه گفت: همچنین نشست‌های دوجانبه با الجزایر در حاشیه این کنفرانس خواهیم داشت. آفریقا در شرایط فعلی از فرصت های مهم اقتصادی فرهنگی امروز جهان اسلام است.
ادامه دارد..