آلمان از خروج نیروهای نظامی خارجی از خاک لیبی حمایت می‌کند
آلمان از خروج نیروهای نظامی خارجی از خاک لیبی حمایت می‌کند

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، وزیر خارجه آلمان طی اظهاراتی، از تصمیم پارلمان لیبی در راستای پشتیبانی از دولت موقت و خارج ساختن نیروهای نظامی خارجی از خاک این کشور حمایت کرد. بر اساس این گزارش، «هایکو ماس» که این سخنان را در کنفرانس مطبوعاتی خود مطرح می‌کرد، گفت: قدم بعدی که اکنون باید […]

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، وزیر خارجه آلمان طی اظهاراتی، از تصمیم پارلمان لیبی در راستای پشتیبانی از دولت موقت و خارج ساختن نیروهای نظامی خارجی از خاک این کشور حمایت کرد.

بر اساس این گزارش، «هایکو ماس» که این سخنان را در کنفرانس مطبوعاتی خود مطرح می‌کرد، گفت: قدم بعدی که اکنون باید برداشته شود، خروج نیروهای خارجی و نظامیان آنها، صرف نظر از اینکه به صورت رسمی یا غیر رسمی در لیبی حضور دارند، است.

وی همچنین در ادامه سخنان خود، تصویب این رأی در پارلمان لیبی را نشانه امکان حل و فصل مشکلات بزرگ دراین کشور از طریق گفتگو و به شیوه دوستانه دانست.

لازم به ذکر است پارلمان لیبی روز چهارشنبه با اکثریت آرا از دولت واحد که ماه گذشته با وساطت سازمان ملل و در راستای پایان دادن به جنگ در شمال آفریقا در این کشور تشکیل شد، حمایت کرد.

قرار است انتخابات جدید لیبی برای تعیین دولت رسمی در ماه دسامبر سال جاری میلادی تشکیل شود.