آلمان با مهاجرت غیر قانونی مقابله می کند
آلمان با مهاجرت غیر قانونی مقابله می کند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، دولت آلمان اقدامات سختگیرانه تری را برای مقابله با مهاجرت غیر قانونی در پیش می گیرد. «نانسی فایسر» وزیر کشور آلمان روز یکشنبه در اظهاراتی در این باره گفت که دولت برلین بسته ای از اقدامات را به منظور مهار موج مهاجرت غیرقانونی اتخاذ کرده است و […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، دولت آلمان اقدامات سختگیرانه تری را برای مقابله با مهاجرت غیر قانونی در پیش می گیرد.
«نانسی فایسر» وزیر کشور آلمان روز یکشنبه در اظهاراتی در این باره گفت که دولت برلین بسته ای از اقدامات را به منظور مهار موج مهاجرت غیرقانونی اتخاذ کرده است و در این زمینه بنا دارد با کشورهای همسایه اتریش، جمهوری چک و سوئیس همکاری می کند.
وزیر کشور آلمان در جمع خبرنگاران این کشور تاکید کرد: ما مدت هاست که مجموعه کاملی از اقدامات متقابل، در سطح اروپا و ملی را در پیش گرفته ایم. من با همکاران اتریشی و جمهوری چک خود در ارتباط نزدیک هستم. اتریش و جمهوری چک اقدامات مربوط به کنترل مرزی را شروع کرده اند. این اقدامات در راستای هدف جلوگیری از جریان مهاجرت غیرقانونی صورت می گیرد.
این مقام دولت برلین در ادامه همچنین خاطرنشان کرد که آلمان کنترل های واقع در مرز اتریش را تمدید کرده است و نظارت ها را در مرز خود با جمهوری چک افزایش داده است.