آلومینیوم اراک با منصوریان به یک هشتم نهایی جام حذفی رسید
آلومینیوم اراک با منصوریان به یک هشتم نهایی جام حذفی رسید

به گزارش مهر، آلومینیوم اراک پس از فراز و نشیب فراوان در ترکیب هیأت مدیره و کادر فنی در روزی که برای نخستین بار علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی روی نیمکت داشت در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف هوادار تهران رفت. این بازی از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور […]

به گزارش مهر، آلومینیوم اراک پس از فراز و نشیب فراوان در ترکیب هیأت مدیره و کادر فنی در روزی که برای نخستین بار علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی روی نیمکت داشت در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف هوادار تهران رفت.

این بازی از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور برگزار شد و دو تیم پس از پایان وقت قانونی و اضافه موفق به گشودن دروازه یکدیگر نشدند تا ضربات پنالتی تعیین کند که کدام تیم به مرحله بعدی رقابتها راه می‌یابد.

میثم مجیدی، جابر انصاری، محمد ایران‌پوریان، حامد پاکدل و مصطفی احمدی برای آلومینیوم ضربات پنالتی را تبدیل به گل کردند و حسین پورحمیدی موفق شد اولین ضربه پنالتی هوادار را کنترل کند تا آلومینیوم اراک با برتری ۵ بر ۴ به مرحله بعد صعود کند و اولین پیروزی منصوریان در اراک برابر هم بازی سابقش یعنی رضا عنایتی رقم بخورد.