آل‌خلیفه از انواع شیوه‌های سرکوبگری علیه بحرینی‌ها استفاده می‌کند
آل‌خلیفه از انواع شیوه‌های سرکوبگری علیه بحرینی‌ها استفاده می‌کند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، جمعیت «الوفاق» بحرین بیانیه‌ای را در خصوص اقدامات خصمانه آل خلیفه در این کشور، صادر کرد. بر اساس این گزارش، جمعیت الوفاق در بیانیه خود آورده است: آل خلیفه از انواع شیوه‌های سرکوبگری علیه بحرینی‌ها استفاده می‌کند. هدف آل خلیفه از این اقدامات، ساکت کردن مردم بحرین […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، جمعیت «الوفاق» بحرین بیانیه‌ای را در خصوص اقدامات خصمانه آل خلیفه در این کشور، صادر کرد.

بر اساس این گزارش، جمعیت الوفاق در بیانیه خود آورده است: آل خلیفه از انواع شیوه‌های سرکوبگری علیه بحرینی‌ها استفاده می‌کند. هدف آل خلیفه از این اقدامات، ساکت کردن مردم بحرین در برابر اقدامات خصمانه منامه است.

این جمعیت همچنین عنوان کرده است: ما خواستار اصلاحات سیاسی فراگیر و گسترده در بحرین هستیم. بدون تردید در صورت عدم اعمال این اصلاحات اساسی، انقلابیون نیز از اقدامات خود دست نخواهند کشید.

جمعیت الوفاق در ادامه بیانیه خود تأکید کرده است: امروز شاهد آن هستیم که نهادها و مؤسسات بحرینی ضعیف و بی ثبات هستند. اکثر این نهادها صوری هستند و هیچ استقلالی از خود ندارند. آنها تنها از سران ارشد آل خلیفه دستور می‌گیرند.