آمار بازی تیم ملی بسکتبال مقابل استرالیا/ ایران اسیر ضد حملات
آمار بازی تیم ملی بسکتبال مقابل استرالیا/ ایران اسیر ضد حملات

به گزارش ایسنا، تیم ملی بسکتبال ایران در دومین بازی خود از رقابت‌های پنجره چهارم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۳، امروز (دوشنبه) ۷ شهریور ۱۴۰۱ با نتیجه ۹۸ – ۶۸ مقابل استرالیا شکست خورد که اصلی‌ترین فاکتور در این باخت، آمار بسیار ضعیف شاگردان سعید ارمغانی در ضد حملات بود. در این بازی تیم ملی ایران […]

به گزارش ایسنا، تیم ملی بسکتبال ایران در دومین بازی خود از رقابت‌های پنجره چهارم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۳، امروز (دوشنبه) ۷ شهریور ۱۴۰۱ با نتیجه ۹۸ – ۶۸ مقابل استرالیا شکست خورد که اصلی‌ترین فاکتور در این باخت، آمار بسیار ضعیف شاگردان سعید ارمغانی در ضد حملات بود.
در این بازی تیم ملی ایران ۹ اقدام موفق از اشتباهات بازیکنان استرالیا، فقط یک ضد حمله موفق و ۱۲ اقدام موفق در شانس دوم حملات داشت. در مجموع ایران ۲۸ امتیاز در منطقه رنگی و ۲۲ امیتاز از پرتاب‌های پیرامونی داشت.
در سمت مقابل اما تیم ملی استرالیا ۲۰ اقدام موفق از اشتباهات بازیکنان ایران، ۱۹ ضد حمله موفق و ۱۱ اقدام موفق در شانس مجددها داشت. در مجموع نیز میزبان ۴۰ امتیاز از منطقه رنگی و ۳۸ امتیاز از پرتاب‌های پیرامونی کسب کرد.
میزبان در ریباندها هم ۴۳ – ۳۶ به ایران برتری داشت. استرالیا در این بازی ۲۹ و ۱۴ ریباند دفاع و حمله را مقابل ۲۱ و ۱۵ ریباند دفاع و حمله ایران به ثبت رساند تا در همه فاکتورها تیم برتر زمین باشد.
انتهای پیام