آمریکا باید از خاک عراق خارج شود/ لزوم حمایت از «حشد شعبی»
آمریکا باید از خاک عراق خارج شود/ لزوم حمایت از «حشد شعبی»

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الفرات نیوز، آیت الله «سید یاسین الموسوی» امام جمعه بغداد در سخنانی بار دیگر بر لزوم پایان اشغالگری ایالات متحده آمریکا در خاک عراق تأکید کرد. بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: بیگانگان و در رأس آنها آمریکایی‌ها باید خاک عراق را ترک کنند. آمریکایی‌ها […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الفرات نیوز، آیت الله «سید یاسین الموسوی» امام جمعه بغداد در سخنانی بار دیگر بر لزوم پایان اشغالگری ایالات متحده آمریکا در خاک عراق تأکید کرد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: بیگانگان و در رأس آنها آمریکایی‌ها باید خاک عراق را ترک کنند. آمریکایی‌ها به جای آنکه خاک عراق را ترک کنند و به خانه‌های خود بازگردند، اقدام به ایجاد پایگاه‌های نظامی در این کشور می‌کنند.

امام جمعه بغداد در ادامه سخنان خود عنوان کرد: اقدامات و تحرکات ایالات متحده آمریکا نشان می‌دهد که این کشور در حال حاضر برخلاف خواسته مردم عراق، قصد ندارد نیروهای نظامی خود را از خاک این کشور خارج سازد.

آیت الله سید یاسین الموسوی با اشاره به اینکه «حشد شعبی» نه تنها با داعش بلکه با اشغالگران نیز مبارزه می‌کند، گفت: چه کسی در برابر آمریکایی‌ها مقاومت می‌کند؟ این حشد شعبی است که در برابر آن ایستاده است. باید از این گروه حمایت به عمل آید.