آنری: استقبالی که از مسی در اولین بازی‌اش شد را فقط برای یک نفر دیگر دیده بودم
آنری: استقبالی که از مسی در اولین بازی‌اش شد را فقط برای یک نفر دیگر دیده بودم

به گزارش تسنیم، آغاز رسمی دوران بازیگری‌ لیونل مسی در فرانسه آن‌قدر برای فوتبال دوستان این کشور هیجان انگیز و خوشحال کننده بود که فرقی نداشت طرفدار تیم این ستاره آرژانتینی باشند یا نه. مسی یکشنبه شب در هفته چهارم لوشامپیونه، در 30 دقیقه پایانی بازی پاری‌سن‌ژرمن در خانه رمیس به میدان رفت و به […]

به گزارش تسنیم، آغاز رسمی دوران بازیگری‌ لیونل مسی در فرانسه آن‌قدر برای فوتبال دوستان این کشور هیجان انگیز و خوشحال کننده بود که فرقی نداشت طرفدار تیم این ستاره آرژانتینی باشند یا نه.

مسی یکشنبه شب در هفته چهارم لوشامپیونه، در 30 دقیقه پایانی بازی پاری‌سن‌ژرمن در خانه رمیس به میدان رفت و به محض ورودش به زمین بازی به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت اما نه فقط هواداران تیم خودش که از پاریس آمده بودند بلکه از سوی هواداران تیم رقیب.

تماشای این صحنه برای تیری آنری هم‌تیمی سابق مسی در بارسلونا که حالا گزارشگر شبکه آمازون پرایم است، غافلگیر کننده بود.

او در این باره گفت: زمانی که مسی به زمین بازی آمد همه داشتند نامش را صدا می‌زدند و تشویقش کردند. آخرین باری که دیدم تمام تماشاگران حاضر در ورزشگاه (چه طرفداران تیم میهمان چه هواداران تیم میهمان) در یک بازی، همگی با هم یک بازیکن را تشویق کردند برای آندرس اینیستا (ستاره سابق بارسلونا که برای مردم اسپانیا بسیار محبوب است) بود.

آنری که در پایان بازی گفت‌و‌گویی هم با مسی داشت، درباره او گفت: مسی بازیکنی متواضع است اما زمانی که توپ را به او بدهید دیگر به کسی رحم نمی‌کند. خیلی‌ها یادشان نمی‌آید که من در کنار مسی بازی کرده‌ام اما خوشبختانه عکس‌‌هایش هست (خنده).

انتهای پیام/