آیا بارفیکس باعث افزایش قد میشود ؟
آیا بارفیکس باعث افزایش قد میشود ؟

آیا بارفیکس باعث افزایش قد میشود ؟ در این پست به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت و به شما میگوییم چطور قد خود را فقط با اجرا بارفیکس بلند کنید! بنابراین اگر میخواهید خیلی سریع با بارفیکس قد بلند شوید این مقاله را بخوانید. آیا بارفیکس برای رشد قد خوب است ؟ اگر بخواهیم خیلی سریع […]

آیا بارفیکس باعث افزایش قد میشود ؟ در این پست به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت و به شما میگوییم چطور قد خود را فقط با اجرا بارفیکس بلند کنید!

بنابراین اگر میخواهید خیلی سریع با بارفیکس قد بلند شوید این مقاله را بخوانید.

آیا بارفیکس برای رشد قد خوب است ؟

اگر بخواهیم خیلی سریع جواب این سوال را بدهیم باید بگوییم بله! اجرا حرکت بارفیکس به رشد قد شما کمک میکند! طبق گفته سایت تخصصی افزایش قد مستر قد حرکت بارفیکس برای رشد قد عالی است!

اما شما باید این حرکت را درست اجرا کنید! علاوه بر اینکه شما باید این حرکت را درست اجرا کنید باید بارفیکس را با زوایا مختلف اجرا کنید تا بدن شما کامل رشد کند! همچنین شما باید این حرکت را هر روز بزنید تا بهترین نتیجه را بگیرید!

شاید از خود پرسیده باشید که منظور از اجرا درست این حرکت چیست ؟ اگر شما هم نمیدانید چطور بارفیکس بزنید تا قد شما بلند شود نگران نباشید! در ادامه نحوه اجرا صحیح بارفیکس را آموزش میدهیم.

بارفیکس چطور قد را بلند میکند ؟

تمرین بارفیکس از بسیاری از عضلات بدن از جمله عضلات شکم، سینه، بازوها و پشت استفاده می کند. اگرچه تقویت این عضلات روی قد شما تأثیری ندارد، اما به بهبود وضعیت بدنی شما کمک می کند تا بلندتر به نظر برسید.

بهبود وضعیت و قد شما تا حد زیادی به عضلات قوی پشت و شکم بستگی دارد که وظیفه تقویت ستون فقرات شما را بر عهده دارند. بنابراین وقتی این نواحی را تقویت می کنید، به طور موثر عضلات مورد نیاز برای تعادل را می سازید.

علاوه بر این ورزش هایی مانند بارفیکس که عضلات کمر را تقویت می کند توجه بیشتری را به این ناحیه جلب می کند.

با تمرکز بیشتر روی این ناحیه می توانید راحت تر بایستید و شکم و کمر پرتر داشته باشید و بلندتر به نظر برسید. پس این حرکت را مرتب انجام دهید تا رشد قد را با بارفیکس تجربه کنید.

مزایای بارفیکس چیست ؟

image 1656609716 - آیا بارفیکس باعث افزایش قد میشود ؟

بارفیکس یک ورزش محبوب است که توسط بسیاری از جوانان به ویژه پسران و مردان انتخاب می شود.

طبق گفته سایت مستر قد تمرین بارفیکس به صورت مکرر و مناسب از طریق موارد زیر به سلامت و بدن شما کمک می کند:

  • به کشش قفسه سینه، تقویت عضلات و بهبود سلامت بدن کمک می کند.
  • به طور موثر به کاهش چربی شکم کمک می کند.
  • به ماهیچه های سینه و شکم کمک می کند و بدن را قوی و عضلانی می کند.
  • به کاهش علائم کمردرد، درد شانه و خستگی گردن کمک می کند.
  • به کاهش خطر ابتلا به بیماری هایی مانند کلسترول بالا، دیابت یا نقرس کمک می کند.
  • کمک به درمان بیماری های ستون فقرات (آسیب به دیسک های بین مهره ای) و فتق دیسک (برآمدگی دیسک)
  • مفید برای قلب و ریه، کمک به بهبود ضربان قلب، افزایش ظرفیت ریه، کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی و سکته مغزی

چرا برای افزایش قد باید حرکت بارفیکس را اجرا کنیم ؟

همان طور که در بخش قبل مطالعه کردین بارفیکس فواید بسیار زیادی دارد، اما برای اینکه رشد قد داشته باشید باید توجه کنید که حتما باید بارفیکس را اجرا کنید!

این تمرین از این جهت برای افزایش قد مناسب است که فرم بدن شما را صاف میکند! همین باعث میشود تا قد شما بلند تر شود! به عبارت دیگر هر چه بدن شما صاف تر باشد قد شما نیز بلند تر خواهد شد.

چگونه حرکت بارفیکس را برای افزایش قد انجام دهیم؟

طبق گفته سایت مستر قد شما میتوانید این تمرین را به شکل های مختلفی اجرا کنید! اول از همه میتوانید بارفیکس را به صورت دست باز اجرا کنید! روش بعدی اجرا بارفیکس به صورت مچ دست برعکس است!

سعی کنید این دو را روش را اجرا کنید تا رشد قد شما بیشتر شود! شما باید حداقل 4 ست و 15 تکرار بزنید تا قد شما رشد کند. اگر برای شما اجرا بارفیکس سخت است با دستگاه این حرکت را اجرا کنید.

نکات مهم تمرین بارفیکس برای افزایش قد

image 1656609723 - آیا بارفیکس باعث افزایش قد میشود ؟

در اجرا تمرین بارفیکس شما باید چندین نکته را رعایت کنید تا آسیب نبینید! نکته اول این است که حتما قبل از اجرا حرکت گرم کنید!

نکته بعدی این است که شما باید یک صندلی داشته باشید تا پای خود را روی آن بزارید و از میله آویزان شوید! اگر بپرسید ممکن است سر شانه شما آسیب ببیند.

نکته آخر در اجرا این حرکت این است که باید سعی کنید این تمرین را آرام اجرا کنید.

نتیجه گیری و پیشنهاد 

در این پست سعی کردیم شما را با با حرکت بارفیکس آشنا کنیم! امیدواریم از این مقاله لذت کافی را برده باشید و بتوانید قد خود را با بارفیکس بلند تر کنید!

اگر میخواهید خیلی بیشتر با تمرینات افزایش قد آشنا شوید کافی است در گوگل عبارت ” مستر قد “ را سرچ کنید و وارد سایت اول شوید.

اگر هر سوالی در مورد رشد قد داشتید نگران نباشید! سوالات خود را در بخش نظرات مطرح کنید تا پاسخ شما را بدهیم.

منبع : مستر قد