ابتلای یکی دیگر از اعضای تیم فوتبال اینتر به کرونا
ابتلای یکی دیگر از اعضای تیم فوتبال اینتر به کرونا

به گزارش تسنیم، در تازه‌ترین دور تست‌گیری از اعضای تیم فوتبال اینتر برای تشخیص ابتلای آنها به ویروس کرونا، نتیجه تست یک نفر مثبت شد. پس از ابتلای 4 بازیکن تیم و یکی دیگر از اعضای کار فنی به کرونا و مصادف شدن این اتفاق با زمان برگزاری بازی‌های ملی، سازمان بهداشتی محلی میلان انجام […]

به گزارش تسنیم، در تازه‌ترین دور تست‌گیری از اعضای تیم فوتبال اینتر برای تشخیص ابتلای آنها به ویروس کرونا، نتیجه تست یک نفر مثبت شد.

پس از ابتلای 4 بازیکن تیم و یکی دیگر از اعضای کار فنی به کرونا و مصادف شدن این اتفاق با زمان برگزاری بازی‌های ملی، سازمان بهداشتی محلی میلان انجام تست‌های متناوب با فواصل زمانی کوتاه را شرط صدو مجوز خروج ملی‌پوشان نراتزوری اعلام کرده است.

از این روز روز گذشته (یکشنبه) از تمامی اعضای تیم فوتبال اینتر تست گرفت شد که یک نفر از آنها که البته جزو بازیکنان نیست، مبتلا معرفی شد. تست همه بازیکنان منفی شده است و به همین دلیل انتظار می‌رود که سازمان بهداشت شهر میلان به ملی‌پوشان نراتزوری اجازه ترک این شهر را بدهد.

این سازمان در ابتدا اعلام کرده بود که سفر تمامی بازیکنان ملی‌پوش ممنوع است اما با توجه به فشار‌هایی که از سوی فدراسیون‌ها و سرمربیان تیم‌‌های ملی اعمال شد، این ممنوعیت لغو و مجوز سفر به شرط عدم ابتلای تمامی بازیکنان به کرونا صادر شد.

 

انتهای پیام/