ابراز همدردی ایران با دولت و ارتش پاکستان
ابراز همدردی ایران با دولت و ارتش پاکستان

به گزارش ایسنا، ناصر کنعانی در پی سقوط یک فروند بالگرد نظامی در پاکستان که منجر به جان باختن تعدادی از پرسنل ارتش این کشور شد، با دولت، ملت و ارتش پاکستان خاصه خانواده های قربانیان ابراز همدردی کرد و برای جان باختگان غفران و رحمت الهی مسئلت کرد. روز گذشته مقامات ارتش پاکستان اعلام کردند […]

به گزارش ایسنا، ناصر کنعانی در پی سقوط یک فروند بالگرد نظامی در پاکستان که منجر به جان باختن تعدادی از پرسنل ارتش این کشور شد، با دولت، ملت و ارتش پاکستان خاصه خانواده های قربانیان ابراز همدردی کرد و برای جان باختگان غفران و رحمت الهی مسئلت کرد.
روز گذشته مقامات ارتش پاکستان اعلام کردند که یک بالگرد ارتش در جریان یک ماموریت شبانه در جنوب غرب این کشور سقوط کرده و هر ۶ سرنشین آن کشته شدند.
این حادثه در منطقه “هرنای” واقع در حدود ۱۵۰ کیلومتری شمال “کویته”، مرکز ایالت بلوچستانِ پاکستان رخ داده با این حال تاکنون مشخص نیست که این بالگرد چه ماموریتی برعهده داشته و مقامات ارتش این کشور نیز جزئیات بیشتری در مورد سقوط آن ارائه نکرده‌اند.
همچنین مقامات محلی اعلام کرده‌اند که تحقیقات برای بررسی علت وقوع این حادثه در حال انجام است.
اخیرا نیز یک فروند بالگرد در جریان امدادرسانی به مناطق سیل زده در ایالت بلوچستان این کشور به دلیل نقص فنی سقوط کرد و همه سرنشینان آن کشته شدند.
انتهای پیام