اجرای بزرگ ترین تونل نوری کشور در بوستان نهج البلاغه
اجرای بزرگ ترین تونل نوری کشور در بوستان نهج البلاغه

به گزارش مهر، حسن صفات سرپرست شهرداری منطقه ۲، با اشاره به نقش و اهمیت نور پردازی در زیبایی و شاداب سازی فضای شهری، گفت: به منظور زیباسازی منظر شهری و ایجاد فضایی با نشاط، طرح نورپردازی و اجرای تونل نوری در دستور کار قرار گرفت. وی با اشاره به اجرای طولانی‌ترین تونل نوری در […]

به گزارش مهر، حسن صفات سرپرست شهرداری منطقه ۲، با اشاره به نقش و اهمیت نور پردازی در زیبایی و شاداب سازی فضای شهری، گفت: به منظور زیباسازی منظر شهری و ایجاد فضایی با نشاط، طرح نورپردازی و اجرای تونل نوری در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اجرای طولانی‌ترین تونل نوری در بوستان نهج البلاغه، افزود: این تونل نوری به طول ۲۶۰ متر با ۴ هزار عدد ال ای دی و قابلیت رقص نوری در این بوستان به عنوان از بزرگترین تفرجگاه‌های شهر تهران اجرا شد.

صفات با اشاره به نورپردازی شهری گفت: نورپردازی یکی از اهداف عمده در طراحی فضاهای شهری است و همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار تلاش می‌شود تا بتوانیم با اجرای طرح‌های متنوع نورپردازی فضای شهر را شاداب‌تر کنیم.

سرپرست شهرداری منطقه ۲ نورپردازی المان‌های میدان صنعت با رنگ‌های شاد و همچنین نورپردازی میدان شهید طهرانی مقدم با استفاده از گوی های نورانی آفتاب و مهتاب بخشی از اقدامات اجرایی در این زمینه است.