اجرای «طرح هبه» برای توزیع کالا میان نیازمندان در فرهنگسرای بهمن
اجرای «طرح هبه» برای توزیع کالا میان نیازمندان در فرهنگسرای بهمن

به گزارش خبرگزاری مهر، در آستانه فرارسیدن بهار ۱۴۰۰، طرح هبه در قالب نمایشگاهی برای بازدید مددجویان کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، شامل وسایل و لوازم خانگی مورد نیاز مددجویان تا پایان اسفند ماه برگزار می شود. مددجویان با بازدید از این نمایشگاه، اقلام مورد نیاز را درخواست نموده و این اقلام توسط کمیته […]

به گزارش خبرگزاری مهر، در آستانه فرارسیدن بهار ۱۴۰۰، طرح هبه در قالب نمایشگاهی برای بازدید مددجویان کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، شامل وسایل و لوازم خانگی مورد نیاز مددجویان تا پایان اسفند ماه برگزار می شود.

مددجویان با بازدید از این نمایشگاه، اقلام مورد نیاز را درخواست نموده و این اقلام توسط کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و موسسه خیریه هم نمک به صورت رایگان به محل سکونت آنها ارسال می شود.

گفتنی است، فرهنگسرای بهمن به عنوان یک پایگاه کمک رسانی به نیازمندان، این نمایشگاه را با هدف ترویج سنت حسنه احسان و نیکوکاری برگزار می کند.

مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۶ در تلاش است با تشویق حضور خیرین در فرهنگسرای بهمن و ایجاد سهولت دسترسی مردم برای مشارکت در امور خیریه به نتایج مطلوبی برسد و معتقد است زمانی به این آرمان های مهم دست می یابیم که کنار هم بوده و به یکدیگر در امر نیکوکاری کمک کنیم.