احداث راه آهن سریع السیر و برقی در آمریکا
احداث راه آهن سریع السیر و برقی در آمریکا

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اینترستینگ انجینرینگ، شرکت ریلی «برایت لایت» مسئولیت این پروژه را برعهده دارد که با جمعی از اتحادیه های کارگران ریلی به تفاهم رسیده تا پروژه ۱۰ میلیارد دلاری را پیش ببرد. یادداشت تفاهمنامه مذکور بین برایت لاین و ائتلافHigh-Speed Rail Labor امضا شده است. ۱۳ اتحادیه کارگری عضو […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اینترستینگ انجینرینگ، شرکت ریلی «برایت لایت» مسئولیت این پروژه را برعهده دارد که با جمعی از اتحادیه های کارگران ریلی به تفاهم رسیده تا پروژه ۱۰ میلیارد دلاری را پیش ببرد.
یادداشت تفاهمنامه مذکور بین برایت لاین و ائتلافHigh-Speed Rail Labor امضا شده است. ۱۳ اتحادیه کارگری عضو این ائتلاف نماینده بیش از ۱۶۰ هزار پرسنل در بخش بارگیری، منطقه ای حمل ونقل و مسافری در آمریکا هستند.
این شبکه ریلی سریع السیر که طول آن ۲۱۸ مایل است، لاس وگاس و جنوب کالیفرنیا را به یکدیگر متصل می کند تا قطار با سرعت ۳۲۱ کیلومتر بر ساعت روی آن حرکت کند. این بدان معنا است که سفر بین این دو شهر فقط یک ساعت طول می کشد.
پیش بینی می شود هزینه این پروژه به بهبود وضعیت اقتصادی و همچنین ایجاد ۳۵ هزار شغل در فاز ساخت و ساز و ۱۰ هزار شغل ثابت منجر شود.
این سیستم کاملا برقی یکی از حافظ زیست ترین گونه های حمل ونقل در آمریکا به حساب می آید که از انتشار سالانه ۴۰۰ هزارتن دی اکسید کربن جلوگیری می کند.