اختصاص ۳۵ هزار خودرو ظرفیت فروش برای اجرای طرح حمایت از خانواده
اختصاص ۳۵ هزار خودرو ظرفیت فروش برای اجرای طرح حمایت از خانواده

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، حسین کاظمی در برنامه میز اقتصاد با بیان مطلب فوق افزود: گروه خودروسازی سایپا در طرح جدید فروش در سامانه یکپارچه، ظرفیت قابل توجه‌ای برای متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بر اساس برنامه تولید؛ به میزان ۳۵ هزار دستگاه در نظر گرفته است. […]

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، حسین کاظمی در برنامه میز اقتصاد با بیان مطلب فوق افزود: گروه خودروسازی سایپا در طرح جدید فروش در سامانه یکپارچه، ظرفیت قابل توجه‌ای برای متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بر اساس برنامه تولید؛ به میزان ۳۵ هزار دستگاه در نظر گرفته است.

وی تاکید کرد: پس از ابلاغ مصوبه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در مجلس شورای اسلامی، در گروه خودروسازی سایپا از سال گذشته تاکنون ۸ طرح اجرا کرده‌ایم و تاکنون تعداد ۳۵۰۰ نفر در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ثبت نام نهایی خودرو را انجام داده‌اند.

کاظمی با اشاره به تولید به صورت “عبور مستقیم ۸۵ درصدی” محصولات گروه سایپا گفت: با تولید روزانه ۱۸۰۰ دستگاه که با تلاش کارگران، مهندسان و مدیران گروه سایپا محقق شده؛ هیچ محدودیتی برای ثبت نام از متقاضیان در اجرای طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نداریم.

منبع