اختلاف یک میلیارد و 300 میلیونی تومانی ایمانی با تراکتور/ نامه فسخ قرارداد عملی می‌شود؟
اختلاف یک میلیارد و 300 میلیونی تومانی ایمانی با تراکتور/ نامه فسخ قرارداد عملی می‌شود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اکبر ایمانی هافبک تیم فوتبال تراکتور که گفته ‌می‌‌شود در پایان فصل جاری به خدمت سربازی اعزام خواهد شد، طی هفته‌های اخیر با باشگاه تراکتور به اختلاف مالی خورده است. این بازیکن 30 ساله که پیش از پایان فصل نامه تهدید به فسخ قرارداد خود را به باشگاه تراکتور […]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اکبر ایمانی هافبک تیم فوتبال تراکتور که گفته ‌می‌‌شود در پایان فصل جاری به خدمت سربازی اعزام خواهد شد، طی هفته‌های اخیر با باشگاه تراکتور به اختلاف مالی خورده است.

این بازیکن 30 ساله که پیش از پایان فصل نامه تهدید به فسخ قرارداد خود را به باشگاه تراکتور ارسال کرده است، اختلاف یک میلیارد و 300 میلیون تومانی با این باشگاه دارد و معتقد است هنوز حدود 30 الی 40 درصد از قرارداد فصل جاری خود را طلبکار است، اما باشگاه تبریزی این ادعای هافبک خود را قبول ندارد.

باشگاه تراکتور اما مدعی است اکبر ایمانی در ابتدای فصل توسط کمیته انضباطی این باشگاه به دلیل اختلاف با فراز کمالوند و غیبت در تمرینات، مبلغ یک میلیارد و 300 میلیون تومان جریمه شده، اما این مبلغ در طول فصل به حالت تعلیق درآمده بود و با بی‌انضباطی مجدد این بازیکن دوباره فعال شده است. باشگاه تبریزی همچنین به این بازیکن اعلام کرده است با کسر مبلغ جریمه دیگر او طلبی از باشگاه تراکتور ندارد، موضوعی که به هیچ وجه مورد قبول اکبر ایمانی نیست و همین موضوع باعث شده است تا اختلاف مالی زیادی بین این بازیکن و باشگاه تراکتور به وجود بیاید.

به نظر می‌رسد این مسئله همچنان ادامه خواهد داشت و باید دید در نهایت تکلیف اختلاف دو طرف به کجا خواهد رسید.

انتهای پیام/

منبع