اخذ اولین مجوز یک شتابدهنده حوزه علوم شناختی از معاونت علمی
اخذ اولین مجوز یک شتابدهنده حوزه علوم شناختی از معاونت علمی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری ‌های شناختی، اولین مرکز نوآوری و شتابدهنده شناختی با تکمیل فرآیند شتابدهی تیم‌ های استارت اپی موفق شد تاییدیه دانش‌بنیان از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری را دریافت کند. […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری ‌های شناختی، اولین مرکز نوآوری و شتابدهنده شناختی با تکمیل فرآیند شتابدهی تیم‌ های استارت اپی موفق شد تاییدیه دانش‌بنیان از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری را دریافت کند.
این شتابدهنده از این پس ضمن توسعه فعالیت‌ها در حوزه اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور، با بهره‌مندی از حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی، فرآیندهای شتابدهی و تجاری‌سازی محصولات و خدمات استارت اپ‌های حوزه علوم و فناوری‌های شناختی را تسریع خواهد کرد.
تجاری‌سازی محصولات و فناوری‌های شناختی، آموزش‌های تخصصی، منتورینگ، ارائه مشاوره‌های فنی و کسب و کاری، فضای استقرار، تامین مالی، تعامل با فعالان زیست بوم کسب و کارهای نوآورانه و خلاق حوزه علوم شناختی از برنامه‌های این مرکز نوآوری است.