اخراج مدافع جنجالی/ مجیدی: بازیکن سالاری جایی در استقلال ندارد
اخراج مدافع جنجالی/ مجیدی: بازیکن سالاری جایی در استقلال ندارد

به گزارش مهر، فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال، محمد دانشگر را به دلیل مسائل انضباطی و رفتار غیرحرفه‌ای از حضور در تمرینات منع کرد و این بازیکن را در اختیار باشگاه استقلال قرار داد. مجیدی در گفت‌وگو با سایت این باشگاه، ضمن تبریک به هواداران در خصوص دو پیروزی اخیر این تیم در لیگ […]

به گزارش مهر، فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال، محمد دانشگر را به دلیل مسائل انضباطی و رفتار غیرحرفه‌ای از حضور در تمرینات منع کرد و این بازیکن را در اختیار باشگاه استقلال قرار داد.

مجیدی در گفت‌وگو با سایت این باشگاه، ضمن تبریک به هواداران در خصوص دو پیروزی اخیر این تیم در لیگ برتر و جام حذفی گفت: من آمده‌ام تا استقلال را با پشتوانه شما هواداران بسازم. همه ما باید قدر این پیراهن با ارزش را بدانیم و در این راه همه تلاش خود را بکنیم. حتی اگر در زمین مسابقه شکست بخوریم، اجازه نمی‌دهیم اخلاق، عزت و اعتبار باشگاه بزرگ استقلال خدشه دار شود.

وی افزود: از همین تریبون به همه بازیکنان استقلال تاکید می‌کنم که حرمت این پیراهن مقدس را نگه دارند و اصول اخلاقی و شخصیت باشگاه را همواره مد نظر قرار دهند. اگر چیزی جز این رقم بخورد، با کسی تعارف نداریم و با او برخورد خواهیم کرد.

سرمربی استقلال تصریح کرد: هیچ نامی بزرگ‌تر از استقلال نیست. در اینجا، استقلال سالار است و بازیکن سالاری جایی در تیم استقلال ندارد.

به گزارش مهر، پس از دیدار استقلال برابر پیکان محمد دانشگر با یکی از هوادارانی که بیرون از ورزشگاه حضور داشت مجادله و درگیری لفظی داشت که همین امر منجر به تصمیم فرهاد مجیدی برای کنار گذاشتن او شد.