اخراج ۱۵۰ کارمند شرکت سازنده خودروهای خودران
اخراج ۱۵۰ کارمند شرکت سازنده خودروهای خودران

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، این رویداد نشانگر کند شدن روند رشد و موفقیت این شرکت بعد از یک دوره پیشرفت سریع است. به نظر می‌رسد آرگو ای آی در دوره رشد در محاسبات خود در زمینه تعداد کارمند مورد نیاز دچار اشتباه محاسباتی شده بود. این شرکت در بیانیه‌ای ایمیلی در […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، این رویداد نشانگر کند شدن روند رشد و موفقیت این شرکت بعد از یک دوره پیشرفت سریع است. به نظر می‌رسد آرگو ای آی در دوره رشد در محاسبات خود در زمینه تعداد کارمند مورد نیاز دچار اشتباه محاسباتی شده بود.

این شرکت در بیانیه‌ای ایمیلی در این مورد اعلام کرد: «در جریان رشد و پیشرفت باورنکردنی برای پیشبرد مأموریت خود به منظور استقرار وسایل نقلیه بدون راننده، در حال تنظیم محتاطانه برنامه تجاری خود هستیم تا به بهترین شکل مسیر موفقیت را طی کنیم.»

اخراج‌ها حدود ۶ درصد از تیم ۲۰۰۰ نفره این شرکت مستقر در پیتسبورگ را تشکیل می‌دهد. شرکت مذکور در سال ۲۰۱۶ توسط برایان سالسکی، رئیس سابق بخش توسعه سخت‌افزار وسایل نقلیه خودران گوگل و پیتر راندر، مدیر سابق مهندسی شعبه خودران اوبر تأسیس شد. فورد در سال ۲۰۱۷ یک میلیارد دلار به این شرکت تزریق کرد و فولکس واگن با سرمایه گذاری ۲.۶ میلیارد دلاری در سال ۲۰۲۰ به آن کمک کرد.

منبع