به گزارش ایسنا، صادقی افزود: در حال حاضر بیش از یک هزار ایستگاه ورزش شهروندی در دو بخش بانوان و آقایان تحت پوشش سازمان ورزش شهرداری پایتخت، فعال هستند و ما با همکاری مدیران ورزشی مناطق ۲۲ گانه، ارزیابی ریسک تمامی این ایستگاه‌ها را در شهریور ماه جاری به انجام رساندیم. به گفته وی، در […]

به گزارش ایسنا، صادقی افزود: در حال حاضر بیش از یک هزار ایستگاه ورزش شهروندی در دو بخش بانوان و آقایان تحت پوشش سازمان ورزش شهرداری پایتخت، فعال هستند و ما با همکاری مدیران ورزشی مناطق ۲۲ گانه، ارزیابی ریسک تمامی این ایستگاه‌ها را در شهریور ماه جاری به انجام رساندیم.
به گفته وی، در این ارزیابی، مشکلات و عدم انطباق‌ها با استانداردهای تعریف شده‌ی ابلاغی همچون؛ میزان روشنایی، ایمن بودن مسیرهای تردد، علامت‌گذاری های بهداشتی و به طور کلی هر موردی که احتمال آسیب رساندن به شهروندان را داشته باشد، به دقت بررسی و پایش شده است.
بنا براعلام پایگاه خبری سازمان ورزش شهرداری تهران، رییس اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان ورزش شهرداری تهران خاطر نشان کرد: موارد احصا شده در ارزیابی‌ها، با ارسال نامه و مستندات به اطلاع سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران رسیده است تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات، اقدام لازم را به عمل آورند.
انتهای پیام