• امروز : جمعه - ۲۹ تیر - ۱۴۰۳
 • برابر با : Friday - 19 July - 2024

ارسال لوازم خانه به ترکیه به چه صورت است ؟

 • ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶
ارسال لوازم خانه به ترکیه به چه صورت است ؟

بسیاری از هموطنانی که به سایر کشورها و خصوصا ترکیه مهاجرت کرده اند از امکان انتقال اثاثیه و لوازم منزل خود به این کشور اطلاع ندارند. در نتیجه در کشور ترکیه متحمل هزینه های بسیار زیادی برای تهیه لوازم خانه و اثاثیه می شوند .

علاوه بر این ، در برخی از موارد دیده شده است که برخی افراد برای ارسال یک یا چند قطعه از لوازم خانه به ترکیه یا سایر کشور ها دچار مشکلات زیادی شده اند.  با توجه به همین موضوع ، تصمیم به معرفی یکی از بهترین شرکت های باربری که امکان ارسال انواع کالاهای تجاری و صنعتی و همچنین انواع اثاثیه و لوازم خانه به ترکیه را فراهم می نماید گرفته ایم تا انواع محموله ها و کالاهای شما با کمترین هزینه و در اسرع وقت بارگیری و ارسال شوند.

شرکت حمل و نقل و باربری آنی بار به عنوان یکی از برترین و حرفه ای ترین شرکت ها در خدمات باربری بین المللی با بیش از 35 سال سابقه در ارائه این خدمات به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان است. اگر قصد دارید محموله و کالاهای خود را به ترکیه ارسال کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

انواع روش های ارسال اثاث و کالا به ترکیه

برای حمل بار به ترکیه می توانیم از روش های مختلفی استفاده نماییم تا محموله ها در اسرع وقت و با کمترین هزینه منتقل شوند. هر یک از روش های باربری برای انتقال نوع خاصی از محموله و با شرایط مشخصی مورد استفاده قرار میگرد که در هزینه و شرایط ارسال نیز بسیار موثر می باشد.

روش های باربری اثاثیه و لوازم و کالاهای تجاری به صورت زیر می باشد : 

 1. روش حمل دریایی 
 2. حمل هوایی 
 3. حمل زمینی 

این روش ها توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهند شد و اگر نیاز به مشاوره با کارشناسان متخصص و زبده نیز دارید می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید. 

ارسال زمینی کالا و اثاثیه به ترکیه 

یکی از بهترین روش های ارسال بار و اثاثیه به ترکیه روش زمینی است .در روش حمل زمینی بار و کالا و اثاثیه ،محموله ها از محل مورد نظر شما ( منزل ، انبار ، کارخانه و . . . ) بارگیری و مستقیما به ترکیه ارسال میشوند.

در روش حمل زمینی محموله های شما با استفاده از کامیونت های مسقف و یا تریلی ترانزیت بارگیری و منتقل می شوند. این روش باربری امکان انتقال محموله ها تا 24 تن را فراهم می نماید. 

برای حمل زمینی به ترکیه می توانید از همه نقاط کشور بارگیری کالاهای خود را انجام دهید و بدون محدودیت از خدمات تخصصی آنی بار استفاده نمایید. در روش باربری زمینی ، محموله ها از طریق مرز ایران و ترکیه ( بازرگان ، سرو ) وارد خاک ترکیه می شوند. 

فرایند گمرکی محموله ها نیز در پایانه مرزی انجام میشود و با پرداخت مالیات و عوارض خروج ، محموله وارد خاک ترکیه خواهد شد. یکی از شهر هایی که به صورت همه روزه درخواست باربری برای آن ثبت می شود آنتالیا می باشد. ارسال بار به آنتالیا به صورت زمینی حدود 7 روز زمان نیاز دارد.

حمل هوایی برای ترکیه 

یکی از روش های ارسال بار و اثاثیه منزل به ترکیه روش حمل هوایی است. در روش حمل هوایی محموله ها از طریق فرودگاه امام خمینی بارگیری و به فرودگاه شهر مورد نظر در ترکیه ارسال میشوند.

روش حمل هوایی برای ترکیه یک روش سریع است که امکان ارسال محموله ها در 3-2 روز کاری را فراهم می نماید اما هزینه های نیز نسبتا از حمل زمینی بیشتر است. در روش حمل هوایی امکان ارسال لوازم خانه و اثاثیه نیز فراهم است و با پرداخت هزینه ای معقول برای بسته بندی و حمل کالا ، محموله ها از طریق گمرک فرودگاه ارسال میشوند.

برای حمل هوایی به ترکیه محدودیت های بیشتری وجود دارد و امکان بارگیری برخی اقلام در هواپیما وجود ندارد. به عنوان مثال ، باطری ، مواد خوراکی و مایعات و مواردی دیگر از جمله این محدودیت ها هستند.

images_1690963493_64ca0e25a5669.jpg

حمل دریایی برای ترکیه 

یکی از روش هایی که امکان ارسال بار و کالا در حجم زیاد را برای شما فراهم می نماید روش حمل دریایی است . در روش حمل و نقل دریایی به ترکیه ، محموله داخل کانتینر های 20 فوت یا 40 فوت بارگیری میشوند و از طریق حمل زمینی به بنادر جنوبی کشور ارسال میشوند. 

پس از انجام فرایند های گمرکی وکسب اجازه خروج محموله ، کانتینر ها در داخل کشتی های بزرگ بارگیری میشوند. ارسال محموله های به روش دریایی به ترکیه بر اساس زمانبندی انجام میشود . 

ارسال دریایی برای ترکیه حدود 20 – 30 روز زمان نیاز دارد و البته هزینه های حمل دریایی نیز نسبت به سایر روش ها مقرون به صرفه تر خواهد بود.

images_1690963481_64ca0e191d43a.jpg

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به ترکیه 

برای ارسال بار به ترکیه نیاز به تهیه مدارک مشخصی داریم که به صورت زیر می باشند : 

 • کیملیک 
 • پاسپورت 
 • شناسنامه
 • پکینگ لیست 
 • نامه ترک خاک جهت ارسال بار از ترکیه به ایران

برای ارسال محموله های شما ، داشتن کیملیک از مهمترین موارد است. برای تهیه مدارک ، بهترین راه مشاوره با کارشناسان و متخصصین آنی بار است . فقط کافیست با شماره های آنی بار در تماس باشید .

ارسال اثاثیه به ترکیه 

برای ارسال اثاثیه به ترکیه از هر 3 روش نام برده می توانیم استفاده کنیم . بر اساس نوع محموله شما و حجم و وزن آن می بایست روش مناسبی را در نظر گرفت . 

به عنوان مثال ، روش حمل هوایی برای ارسال محموله های اثاثیه با وزن و حجم کم مورد استفاده قرار میگیرند. این روش امکان ارسال سریع لوازم خانه را فراهم می نماید. اما در صورتی که محموله های اثاثیه شما در حد یک کامیونت کامل باشد بهترین روش برای ارسال اثاثیه و لوازم خانه به ترکیه ، روش زمینی می باشد.  در روش زمینی ، خدمات حمل اثاثیه مانند یک اثاث کشی درون شهری انجام میشود.

خودروی باربری در مقابل منزل شما توقف نموده و تمامی اثاثیه داخل آن بارگیری می شود . همین خودرو به صورت مستقیم به مقصد شهر مورد نظر شما در ترکیه حرکت خواهد نمود.

استفاده از بیمه نامه برای ارسال کالا و بار به ترکیه

برای انتقال محموله های مختلف به ترکیه باید از بیمه نامه استفاده نمود . بیمه نامه تضمین امنیت سرمایه و محموله شما می باشد که در زمان بروز حادثه جبران خسارات را بر عهده خواهد گرفت. 

مجموعه آنی بار برای ارسال بار و اثاثیه منزل به ترکیه از بهترین و کاملترین بیمه نامه برای هر 3 روش باربری استفاده می نماید که تمامی پوشش های لازم را بر اساس میزان ارزش محموله شما در اختیارتان قرار میدهد.

به عنوان مثال ، با فرض حمل بار به صورت زمینی و ارزش 2 میلیاردی محموله شما ، آنی بار از بیمه کامل ( بیمه ایران + بیمه cmr) با حداقل پوشش بیمه 2 میلیارد تومان استفاده می نماید.

خدمات تخصصی آنی بار جهت ارسال بار برای ترکیه

شرکت حمل و نقل آنی بار در تمامی مراحل باربری پشتیبان و پیگیری بار و محموله شما می باشد و از همان لحظه اول تا تحویل بارتان در ترکیه خدماتی را برای شما در نظر گرفته است که به چند مورد از این خدمات اشاره می کنیم .

 • ارائه خدمات کارشناسی و مشاوره ای به صورت رایگان برای کسب اطلاعات در این زمینه و انتخاب بهترین روش باربری برای حمل بارتان
 • ارائه معتبرترین و جامع ترین بیمه نامه باربری بین المللی معادل با ارزش کامل بارتان
 • ارائه خدمات بسته بندی برای حمل بار های حساس و اثاثیه منزل
 • انجام تشریفات گمرکی ؛ تمامی امور گمرکی و پرداخت هزینه های مربوطه توسط کارشناسان آنی بار همراه با صاحب بار و بدون حضور صاحب بار انجام می شود.
 • ترخیص و تحویل بار در گمرک و فرودگاه های ترکیه

شرکت حمل و نقل آنی بار همه روزه و در تمام ایام سال آماده ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی به ترکیه و سراسر جهان می باشد ؛ برای دریافت اطلاعات کامل تر از طریق شماره 57669-021 با کارشناسان متخصص آنی بار تماس بگیرید.

لینک کوتاه : https://shoma-online.ir/?p=196627

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.