ارومیه یک گام تا قهرمانی/تلاش سیرجان برای شانس دوباره
ارومیه یک گام تا قهرمانی/تلاش سیرجان برای شانس دوباره

به گزارش مهر، روز دومین فینال سی و چهارمین دوره رقابت‌های لیگ برتر والیبال فردا (یکشنبه) ساعت ۱۶ در سالن فدراسیون برگزار خواهد شد. تیم‌های شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان فینالیست‌های جام سی و چهارم هستند که هر دو تیم برای کسب نخستین جام تلاش خواهند کرد. شاگردان پیمان اکبری در تیم شهرداری ارومیه در […]

به گزارش مهر، روز دومین فینال سی و چهارمین دوره رقابت‌های لیگ برتر والیبال فردا (یکشنبه) ساعت ۱۶ در سالن فدراسیون برگزار خواهد شد. تیم‌های شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان فینالیست‌های جام سی و چهارم هستند که هر دو تیم برای کسب نخستین جام تلاش خواهند کرد. شاگردان پیمان اکبری در تیم شهرداری ارومیه در بازی نخست فینال روز (جمعه) در رقابتی نزدیک و فشرده تیم سیرجان را شکست دادند تا یک گام به جام نزدیک تر شوند.

بازی دوم دو تیم فردا (یکشنبه) بر گزار خواهد شد و در صورت پیروزی دوم ارومیه، جام سی و چهارم به شاگردان پیمان اکبری خواهد رسید. شاگردان محمدرضا تندروان در تیم فولاد سیرجان نیز که برای رسیدن به فینال تیم‌های قدرتمند سایپا و سپاهان را از پیش رو برداشتند انگیزه‌ای بسیاری برای شکست ارومیه دارند و رقابت نزدیک و فشرده روز گذشته این نوید را می‌دهد که آنها برای جبران این شکست و کشاندن مسابقات به بازی سوم به زمین خواهند آمد.

در صورت پیروزی سیرجان در بازی فردا، دو تیم برای تعیین قهرمان روز سه شنبه ساعت ۱۶ مقابل هم قرار خواهند گرفت.