از خط مدرن تولید کیت‌های الایزا شرکت نویان نگین پارسیان بازدید شد
از خط مدرن تولید کیت‌های الایزا شرکت نویان نگین پارسیان بازدید شد

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، این ساختمان که با کمک کارشناسان داخلی طراحی شده، نخستین خط تولید عمودی صنایع آزمایشگاهی کشور است که علاوه بر افزایش ایمنی بهداشت و ایزولاسیون خط از دیگر بخش‌ها نظارت بر خط تولید را نیز بهبود می بخشد. در این بازدید کارشناسان اداره کل تجهیزات پزشکی تمامی مراحل تولید کیت‌های […]

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، این ساختمان که با کمک کارشناسان داخلی طراحی شده، نخستین خط تولید عمودی صنایع آزمایشگاهی کشور است که علاوه بر افزایش ایمنی بهداشت و ایزولاسیون خط از دیگر بخش‌ها نظارت بر خط تولید را نیز بهبود می بخشد.

3718198 - از خط مدرن تولید کیت‌های الایزا شرکت نویان نگین پارسیان بازدید شد

در این بازدید کارشناسان اداره کل تجهیزات پزشکی تمامی مراحل تولید کیت‌های الایزا از تهیه مواد اولیه، تولید تا بسته بندی، انبار و توزیع محصولات منطبق با استاندارها و چک لیست مصوب مورد بازرسی و کنترل قرار گرفت.

نیروهای متخصص، دستگاه‌های پیشرفته خط تولید، ساختمان مجهز منطبق بر استاندارد، کنترل کیفی هوشمند از موارد مثبت این بازدید اعلام گردید.

3718199 - از خط مدرن تولید کیت‌های الایزا شرکت نویان نگین پارسیان بازدید شد

شایان ذکر است شرکت نویان نگین با راه اندازی خط تولید پیشرفته اتوماتیک کیت‌های الایزا در سه لاین مجزا, برای اولین بار در ایران توانایی هم زمان تولید انواع کیت‌های هورمونی را در تیراژهای مختلف جهت تامین بازار آزمایشگاهی کشور با کیفیت بالا میسر نموده که گام مهمی در توانمندی صنعت ازمایشگاهی کشور و صادرات این محصولات به کشورهای منطقه محسوب می‌شود.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.