اسامی 12 بازیکن تیم ملی والیبال ایران برای المپیک اعلام شد
اسامی 12 بازیکن تیم ملی والیبال ایران برای المپیک اعلام شد

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال ایران رقابت های خود در المپیک توکیو را از دوم مرداد ماه در بازی مقابل لهستان آغاز خواهد کرد. برای حضور در این مسابقات ۱۲ بازیکن حق شرکت دارند و سایت فدراسیونی جهانی والیبال ترکیب ۱۲ نفره تیم‌ملی ایران برای المپیک توکیو منتشر کرد. لیست ۱۲ نفره به […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال ایران رقابت های خود در المپیک توکیو را از دوم مرداد ماه در بازی مقابل لهستان آغاز خواهد کرد. برای حضور در این مسابقات ۱۲ بازیکن حق شرکت دارند و سایت فدراسیونی جهانی والیبال ترکیب ۱۲ نفره تیم‌ملی ایران برای المپیک توکیو منتشر کرد.

لیست ۱۲ نفره به شرح زیر است:

* پاسور

سعید معروف – جواد کریمی

* سرعتی زن

محمد موسوی – مسعودغلامی – علی اصغر مجرد

* دریافت کننده

میلاد عبادی پور – میثم صالحی – مهدی مرندی – مرتضی شریفی

* پشت خط

امیر غفور – صابر کاظمی

* لیبرو

ارمان صالحی

تا پیش از آغاز مسابقات امکان تغییر در لیست وجود دارد اما با توجه به پایان مهلت قانونی ایران شب گذشته لیست خود را به فدراسیون جهانی ارسال کرد. خبرگزاری مهر نیز روز شنبه لیست ۱۲ نفره ارسالی به کمیته المپیک را منتشر کرد که تنها یک تغییر در آن به وجود آمد و مرتضی شریفی جایگزین امیر حسین اسفندیار شد.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی، ضمن اعلام فهرست تیم ملی یادآور شد: تیم‌ها تا ساعت ۸ شب ۲۲ جولای (۳۱ تیر) فرصت دارند که در صورت نیاز با دو تعویض پزشکی در لیست ۱۲ نفره خود تغییر ایجاد کنند.

ولادیمیر آلکنو (سرمربی)، توماسو توتولو (دستیار اول)، محمدرضا تندروان (دستیار دوم)، سیامک افروزی (پزشک و تراپیست)، مهدی خباز (بدنساز)، نوید مشجری (آنالیزور) و مانلی کسرایی (مترجم) اعضای کادر فنی تیم ملی را در المپیک توکیو تشکیل می‌دهند.