اسبقیان: کسی برای قونیه از من دعوت نکرد
اسبقیان: کسی برای قونیه از من دعوت نکرد

سیدمحمدشروین اسبقیان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره علت عدم حضورش در قونیه با وجود حضور ۳ رشته پاراتنیس، پاراتیروکمان و پاراشنا در بازیهای کشورهای اسلامی، اظهار کرد: برای حضور در قونیه اصولا باید از سوی کمیته ملی المپیک به من پیشنهاد می‌شد یا تماسی صورت می‌گرفتند که هیچ اقدامی صورت نگرفت، البته دوستان شاید مصلحت […]

سیدمحمدشروین اسبقیان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره علت عدم حضورش در قونیه با وجود حضور ۳ رشته پاراتنیس، پاراتیروکمان و پاراشنا در بازیهای کشورهای اسلامی، اظهار کرد: برای حضور در قونیه اصولا باید از سوی کمیته ملی المپیک به من پیشنهاد می‌شد یا تماسی صورت می‌گرفتند که هیچ اقدامی صورت نگرفت، البته دوستان شاید مصلحت کار را این طور دیدند که هیچ مسئولی از فدراسیون جانبازان و معلولین در این بازیها حضور نداشته باشد.
وی گفت: البته من اهل سفر نیستم و بیشتر دوست دارم با مدیریت خوب کارها پیش برود، بیش از ۲ سال است که مسئولیت فدراسیون را برعهده دارم، در طی این مدت هیچ سفری نرفتم، معمولا روسا به سفر می‌روند و ما خدمتگزار هستیم، ترجیح می دهم خدمتگزاری خود را انجام دهم و از داخل کشور تیم‌ها را پشتیبانی و مدیریت کنم.
رییس فدراسیون جانبازان و معلولین در ارزیابی عملکرد تیم پاراشنا نیز اظهار کرد: نتایج خیلی خوب بود، به نظر می‌رسد اگر همین روند ادامه داشته باشد و توجه به رشته شنا بیشتر شود در بازیهای پاراآسیایی هانگژو امید زیادی به افزایش تعداد مدال‌ها خواهیم داشت.
اسبقیان تصریح کرد: با وجود محدودیت‌های کرونایی، تلاش کردیم اردوها را با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی بدون وقفه و منظم برگزار کنیم تا خللی در آماده‌سازی تیم ها ایجاد نشود، در حال حاضر نیز تیم تیراندازی برای شرکت در مسابقات بین‌المللی عازم کره جنوبی شده است و تیم‌های والیبال نشسته و بسکتبال با ویلچر در حال آماده سازی خود برای شرکت در قهرمانی جهان بوسنی و امارات برای کسب سهمیه ورودی پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس هستند.
وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا بعد از مسابقات بین المللی پاراتیراندازی کره جنوبی زینب علی اکبری همچنان مربیگری ساره جوانمردی را بر عهده خواهد گرفت یا خیر؟ افزود: وی جزو مربیانی است که مورد تایید ساره جوانمردی و انجمن پاراتیراندازی است که امیدوارم با حضور وی، جوانمردی به نتایج خوبی در کره جنوبی دست پیدا کند.
رییس فدراسیون جانبازان و معلولین در پایان گفت: با حمایت‌های کمیته ملی پارالمپیک و وزارت ورزش و جوانان تا امروز مشکلی برای برگزاری اردوهای تیم ملی نداشتیم و به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کردیم.
انتهای پیام