استاد الدوحه: بازی با استقلال آزمون واقعی الدحیل است
استاد الدوحه: بازی با استقلال آزمون واقعی الدحیل است

به گزارش تسنیم، سایت روزنامه قطری «استاد الدوحه» درباره وضعیت الدحیل قطر در گروه C لیگ قهرمانان آسیا نوشت: الدحیل در دیداری که برتر از الاهلی بود، پیروزی مقابل این تیم را از دست داد که این تساوی بیشتر شبیه شکست بود. الدحیل تمرینات خود را برای دیدار صدرنشینان گروه با استقلال در روز چهارشنبه […]

به گزارش تسنیم، سایت روزنامه قطری «استاد الدوحه» درباره وضعیت الدحیل قطر در گروه C لیگ قهرمانان آسیا نوشت: الدحیل در دیداری که برتر از الاهلی بود، پیروزی مقابل این تیم را از دست داد که این تساوی بیشتر شبیه شکست بود. الدحیل تمرینات خود را برای دیدار صدرنشینان گروه با استقلال در روز چهارشنبه آغاز کرده است.

نماینده ایران دومین پیروزی خود را در این دوره مقابل الشرطه به دست آورد و با شش امتیاز صدرنشین است. صبری لموشی امیدوار است که شروع خوب استقلال را متوقف کند و نتیجه‌ای به دست آورد که الدحیل را به صدر جدول گروه C بازگرداند تا این تیم دارای بیشترین شانس برای صعود به‌عنوان صدرنشین گروه باشد.

دیدار با استقلال، سخت‌ترین بازی و آزمون واقعی الدحیل در این دوره از رقابت‌های لیگ قهرمانان است. سرمربی فرانسوی الدحیل به دنبال برتری در این مسابقه و به فراموشی سپردن تساوی ناامیدکننده شاگردانش مقابل الاهلی است. دیداری که لموشی معتقد بود الدحیل شایستگی کسب بیشتر از یک امتیاز را داشت و شاگردانش 20 شوت در چارچوب دروازه حریف خود شلیک کرده‌اند. او نتیجه را ناامیدکننده توصیف کرد و گفت که رطوبت هوا بالا بود؛ البته این مربی اعلام کرد که این موضوع یک توجیه نیست.

انتهای پیام/