استعلام AFC از لیگ فوتسال ایران/قهرمان لیگ در جام باشگاه‌های آسیا
استعلام AFC از لیگ فوتسال ایران/قهرمان لیگ در جام باشگاه‌های آسیا

به گزارش مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا در سال ۲۰۲۰ را لغو کرد و قید برگزاری این مسابقات را زد. این در حالی است که AFC برنامه ریزی های خود را برای برگزاری این رقابت‌ها در سال ۲۰۲۱ انجام داده است و تیم قهرمان این فصل […]

به گزارش مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا در سال ۲۰۲۰ را لغو کرد و قید برگزاری این مسابقات را زد.

این در حالی است که AFC برنامه ریزی های خود را برای برگزاری این رقابت‌ها در سال ۲۰۲۱ انجام داده است و تیم قهرمان این فصل از مسابقات لیگ برتر ایران هم راهی این مسابقات می‌شود.

آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال با تکذیب خبر لغو مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در سال ۲۰۲۱، گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا در آخرین نامه خود به ما، اطلاعاتی را از نحوه برگزاری لیگ و نحوه انتخاب قهرمان درخواست کرد. بنابراین جام باشگاه‌های آسیا لغو نشده است. به این ترتیب قهرمان این فصل از مسابقات لیگ جواز حضور در جام باشگاه‌های آسیا را کسب می‌کند.

جابری تاکید کرد: از آنجا که این رقابت‌ها فصل گذشته لغو شد، قهرمان فصل ۹۸-۹۹ لیگ ایران به مسابقات جام باشگاه‌ها نخواهد رفت.

به گزارش مهر، در فصل گذشته لیگ برتر فوتسال ایران تیم مس سونگون موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

رقابت‌های لیگ امسال از امروز مرحله دوم خود را آغاز کرد و تا اردیبهشت ۱۴۰۰، قهرمان این دوره از بازی‌ها مشخص می‌شود.