اسکوچیچ: به صعود تیم ملی به جام‌جهانی بسیار خوشبین هستم
اسکوچیچ: به صعود تیم ملی به جام‌جهانی بسیار خوشبین هستم

به گزارش مهر، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به برنامه‌هایش در یک سال گذشته در تیم ملی گفت: در یک سال گذشته کرونا در سطح جهان به سطح گسترده‌ای پخش و باعث مشکلات فراوانی برای تیم ملی ایجاد شد. کرونا باعث شد بارها و بارها تمرینات تیم ملی به تاخیر و […]

به گزارش مهر، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به برنامه‌هایش در یک سال گذشته در تیم ملی گفت: در یک سال گذشته کرونا در سطح جهان به سطح گسترده‌ای پخش و باعث مشکلات فراوانی برای تیم ملی ایجاد شد. کرونا باعث شد بارها و بارها تمرینات تیم ملی به تاخیر و تعویق بیافتد. همین مسئله مشکلات زیادی برای ما ایجاد کرد و باعث شد روش‌های زیادی را بررسی و تحلیل کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران افزود: این مشکلات باعث شد تا خلا زمانی متفاوتی در یک سال گذشته به وجود بیاید. ما از این خلا برای آنالیز و بررسی بازیکنان خود استفاده کردیم. در طول یک سال گذشته بازی‌های مختلفی را تماشا کردیم. حتی سفرهایی به شهرهای مختلف ایران و حتی خارج از ایران داشتیم. از جمله آنها می‌توانم به سفر بلژیک، روسیه و کرواسی اشاره کنم.

اسکوچیچ تاکید کرد: علاوه بر این، در این مدت توانستیم دو کمپ تمرینی در ازبکستان و بوسنی برگزار کنیم. همچنین ایده این را داشتیم تا با تیم مالی در ترکیه بازی کنیم ولی به خاطر همان مشکلات مربوط به کرونا این بازی در لحظه آخر منتفی شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران یادآور شد: ما از بازی با بوسنی و ازبکستان راضی بودیم. برای ما بازی‌های بسیار خوبی بود. در این دو مسابقه سیستم‌های جدید را امتحان کردیم و بازیکنان به بهترین شکل ممکن به تغییرات جواب دادند.

اسکوچیچ در پایان گفت: ما همچنین در این ماه یک کمپ در تهران داریم و با سوریه بازی دوستانه خواهیم داشت. امیدوارم که این کمپ کمک کند تا راه حل‌ها و روش‌های تازه ای برای پیاده کردن ایده‌ها پیدا کنیم. خیلی خوشبین هستم و با این بازیکنان بسیار امیدوار هستیم که به جام جهانی برسیم.