اضافه شدن دو هندبالیست به ترکیب تیم‌های ملی هندبال حاضر در قونیه
اضافه شدن دو هندبالیست به ترکیب تیم‌های ملی هندبال حاضر در قونیه

به گزارش ایسنا، امروز یکشنبه دو هندبالیست ایران با هماهنگی کمیته ملی المپیک و فدراسیون‌ هندبال عازم قونیه محل برگزاری بازی‌های کشورهای اسلامی شدند. مهران حسینی و شقایق ظفری اسامی دو ملی‌پوشی است که به ترکیب تیم‌های ملی مردان و زنان ایران اضافه شدند تا ترکیب تیم‌های ملی ۱۶ نفره شود. سجاد استکی به دلیل […]

به گزارش ایسنا، امروز یکشنبه دو هندبالیست ایران با هماهنگی کمیته ملی المپیک و فدراسیون‌ هندبال عازم قونیه محل برگزاری بازی‌های کشورهای اسلامی شدند. مهران حسینی و شقایق ظفری اسامی دو ملی‌پوشی است که به ترکیب تیم‌های ملی مردان و زنان ایران اضافه شدند تا ترکیب تیم‌های ملی ۱۶ نفره شود.
سجاد استکی به دلیل شرایط باشگاهش و حضور در رومانی و راضیه جانباز نیز به دلیل برخی شرایط مرتبط با اقامت و ویزای کاری در ترکیه، نتوانستد تیم ملی را در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی همراهی کنند و دو بازیکن مذکور جایگزین آنها شدند. 
پنجمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی از ۱۸ تا ۲۷ مرداد به میزبانی قونیه برگزار می‌شود. تیم های ملی هندبال مردان و زنان ایران در این مسابقات حضور دارند. تیم زنان امشب در اولین دیدارش مقابل افغانستان پیروز شد. تیم ملی مردان فردا در اولین دیدار به مصاف میزبان مسابقات می‌رود. 
انتهای پیام