اعتراض سرمربی تیم ملی فوتسال کویت/ تصمیم AFC عادلانه نیست
اعتراض سرمربی تیم ملی فوتسال کویت/ تصمیم AFC عادلانه نیست

به گزارش خبرنگار مهر، امروز یک رسانه ویتنامی مدعی شد کنفدراسیون فوتبال آسیا در تعیین سهمیه‌های این قاره برای جام جهانی فوتسال به جمع‌بندی رسیده است. بر این اساس ایران، ژاپن و ازبکستان سهمیه مستقیم حضور در جام جهانی را کسب می‌کنند و تایلند، ویتنام، لبنان و عراق با حضور در مسابقات انتخابی، دو سهمیه […]

به گزارش خبرنگار مهر، امروز یک رسانه ویتنامی مدعی شد کنفدراسیون فوتبال آسیا در تعیین سهمیه‌های این قاره برای جام جهانی فوتسال به جمع‌بندی رسیده است. بر این اساس ایران، ژاپن و ازبکستان سهمیه مستقیم حضور در جام جهانی را کسب می‌کنند و تایلند، ویتنام، لبنان و عراق با حضور در مسابقات انتخابی، دو سهمیه دیگر قاره را مشخص خواهند کرد.

این موضوع هنوز به صورت رسمی از سوی AFC و فدراسیون‌ها اعلام نشده است اما «ریکاردو سوبرال» (کاکائو) سرمربی برزیلی تیم ملی فوتسال کویت به این خبر واکنش نشان داد.

کاکائو در این خصوص گفت: AFC نسبت به کویت منصفانه و عادلانه نبود زیرا ما سه سال در پروژه‌ای هستیم که روی آن برای صعود به جام جهانی از طریق بازی کردن، سرمایه گذاری کردیم. حالا AFC ما را بیرون می‌گذارد و عراق را انتخاب می‌کند؛ تیمی که حتی موفق نشد از گروه ما (به جام ملت‌های آسیا) صعود کند.

سرمربی تیم ملی فوتسال کویت افزود: این یک شکست سنگین برای فوتسال کویت است زیرا تمام کار ما با رویای رسیدن به جام جهانی لیتوانی بود. AFC بدون هیچ معیاری ما را حذف می‌کند.