اعتراض مردم آمستردام به محدودیت‌های کرونایی
اعتراض مردم آمستردام به محدودیت‌های کرونایی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، در پی اعتراض دهها تن از مردم آمستردام هلند به محدودیت‌های کرونایی اعمال شده از سوی دولت در این کشور، پلیس برای متفرق کردن جمعیت از ماشین‌های آب پاش استفاده کرده است. گفته می شود دستکم ۲۵۰ تن از شهروندان هلند به خیابان «میوزیم پلین» در مرکز شهر […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، در پی اعتراض دهها تن از مردم آمستردام هلند به محدودیت‌های کرونایی اعمال شده از سوی دولت در این کشور، پلیس برای متفرق کردن جمعیت از ماشین‌های آب پاش استفاده کرده است.

گفته می شود دستکم ۲۵۰ تن از شهروندان هلند به خیابان «میوزیم پلین» در مرکز شهر آمستردام آمده تا به محدودیت‌های کرونایی اعمال شده از سوی دولت اعتراض کنند.

همچنین در واقعه‌ای مشابه، امروز بسیاری از شهرهای آلمان نیز شاهد برپایی تجمع‌های اعتراضی به تصمیمات و محدودیت‌های کرونایی از سوی دولت این کشور بود. گفته می‌شود شهرهای برلین و کاسل بیشترین میزان تجمعات اعتراضی را شاهد بوده‌اند.

تجمع در شهر کاسل منجر به درگیری میان نیروهای پلیس و مردم معترض شده و گفته می شود پلیس از گار فلفل برای متفرق کردن معترضین استفاده کرده است.