اعلام حکم انضباطی یوفا برای تیم‌های سوپرلیگ اروپا تا روز جمعه
اعلام حکم انضباطی یوفا برای تیم‌های سوپرلیگ اروپا تا روز جمعه

به گزارش تسنیم، شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد که اتحادیه فوتبال اروپا تا روز جمعه هفته جاری درباره 12 تیمی که در سوپرلیگ اروپا شرکت خواهند کرد تصمیم‌گیری خواهد کرد. طبق گزارش این شبکه، کمیته اجرایی یوفا روز جمعه جلسه‌ دیگری تشکیل خواهد داد و نتیجه احتمالی آن محروم کردن این تیم 12 تیم […]

به گزارش تسنیم، شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد که اتحادیه فوتبال اروپا تا روز جمعه هفته جاری درباره 12 تیمی که در سوپرلیگ اروپا شرکت خواهند کرد تصمیم‌گیری خواهد کرد.

طبق گزارش این شبکه، کمیته اجرایی یوفا روز جمعه جلسه‌ دیگری تشکیل خواهد داد و نتیجه احتمالی آن محروم کردن این تیم 12 تیم از حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان و لیگ اروپا خواهد بود.

از تیم‌های راه یافته به مراحل نیمه نهایی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا، تیم‌های رئال مادرید، منچسترسیتی و چلسی و از جمع 4 تیم نیمه نهایی لیگ اروپا تیم‌های آرسنال و منچستریونایتد، تیم‌هایی هستند که برای حضور در سوپرلیگ اروپا اعلام آمادگی کرده‌اند و به این ترتیب در صورتی که یوفا آنها را از ادامه حضور در این رقابت‌ها محروم کند، شرایط عجیبی شکل خواهد گرفت چرا که در آن صورت پاری‌سن‌ژرمن باید قهرمان لیگ قهرمانان معرفی شود و در تیم‌های رم و ویارئال فینالیست خواهند شد.

روز گذشته یسپر مولر، رئیس اتحادیه فوتبال دانمارک و عضو کمیته اجرایی اتحادیه فوتبال اروپا ضمن تأکید بر اینکه تیم‌های تشکیل دهنده سوپرلیگ باید از رقابت‌های نحت نظارت یوفا حذف شوند، رخ دادن این اتفاق در جلسه روز جمعه را محتمل دانست.

 

انتهای پیام/