اعلام زمان تعیین سرنوشت تماشاگران دیدارهای یورو 2020
اعلام زمان تعیین سرنوشت تماشاگران دیدارهای یورو 2020

به گزارش تسنیم و به نقل از دیلی رکورد انگلیس، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) سرنوشت حضور یا عدم حضور تماشاگران در دیدارهای یورو 2020 را تا 20 آوریل روشن خواهد کرد. پیش از این 7 آوریل برای تصمیم نهایی اعلام شده بود و حتی یک عضو کمیته اجرایی یوفا از حضور احتمالی تماشاگران به اندازه […]

به گزارش تسنیم و به نقل از دیلی رکورد انگلیس، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) سرنوشت حضور یا عدم حضور تماشاگران در دیدارهای یورو 2020 را تا 20 آوریل روشن خواهد کرد. پیش از این 7 آوریل برای تصمیم نهایی اعلام شده بود و حتی یک عضو کمیته اجرایی یوفا از حضور احتمالی تماشاگران به اندازه 50 درصد ظرفیت ورزشگاه‌های این رقابت‌ها خبر داد.

الکساندر چفرین رئیس یوفا در این مورد گفت: ما 20  آوریل را برای گرفتن تصمیم نهایی درباره تماشاگران تعیین کردیم. سناریوی ایده‌آل یوفا برگزاری یورو 2020 در 12 ورزشگاه اصلی شهرهای میزبان است. در صورت عدم شرایط لازم در برخی کشورها شاید رقابت‌ها را در 10 یا 11 کشور برگزار کنیم.

دیدارهای یورو 2020 قرار است با همین نام در شهرهای سن‌پترزبورگ، لندن، مونیخ، باکو، رم، بخارست، کپنهاگ، آمستردام، بیلبائو، گلاسگو، بوداپست و دوبلین برگزار شوند.

فوتبال جهان (/)

 

انتهای پیام/