اعلام لیست نفرات تایید صلاحیت شده انتخابات کمیته ملی المپیک تا فردا
اعلام لیست نفرات تایید صلاحیت شده انتخابات کمیته ملی المپیک تا فردا

به گزارش ایسنا، ثبت نام از کاندیداهای انتخابات کمیته ملی المپیک بیستم مرداد به پایان رسید و در حالی که تایید صلاحیت کاندیداها باید هفته گذشته اعلام می شد، این اتفاق رخ نداد. کمیته ملی المپیک قرار است تا فردا (دوشنبه) لیست نفرات تایید صلاحیت شده را اعلام کند. البته کمیته ملی المپیک باید امروز […]

به گزارش ایسنا، ثبت نام از کاندیداهای انتخابات کمیته ملی المپیک بیستم مرداد به پایان رسید و در حالی که تایید صلاحیت کاندیداها باید هفته گذشته اعلام می شد، این اتفاق رخ نداد.
کمیته ملی المپیک قرار است تا فردا (دوشنبه) لیست نفرات تایید صلاحیت شده را اعلام کند. البته کمیته ملی المپیک باید امروز (یکشنبه) طبق ماده 14 آیین نامه، فهرست اسامی نهایی کاندیداهای عضویت در هیأت اجرایی به تفکیک هرسمت اعلام و بیوگرافی مختصر آنها را برای کلیه اعضای مجمع عمومی حداقل یک هفته قبل از تاریخ برگزاری انتخابات ارسال می کرد و اکنون که در نظر دارد لیست نفرات را اعلام کند.
در بین اعضای مجمع این زمزمه بین نامزدهای انتخاباتی پیچیده است که سه نفر از نامزدها رد صلاحیت شده‌اند. دو نفر از آن‌ها روسای فدراسیون‌های المپیکی هستند که برای ریاست و عضویت در هیات اجرایی کاندیدا شده‌اند و یک نفر دیگر از فدراسیون‌های غیرالمپیکی است که برای نایب رییسی کاندیدا شده است.
انتهای پیام