اعلام نقطه ضعف تیم ملی فوتسال ویتنام قبل از دیدار با ایران
اعلام نقطه ضعف تیم ملی فوتسال ویتنام قبل از دیدار با ایران

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتسال ویتنام در آخرین بازی مرحله گروهی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا برابر ژاپن با دو گل شکست خورد. ویتنام با این باخت، صدرنشینی گروه D را از دست داد تا به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک چهارم نهایی و حریف ایران بشود. «دیگو جوستوزی» مربی آرژانتینی ویتنام بعد […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتسال ویتنام در آخرین بازی مرحله گروهی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا برابر ژاپن با دو گل شکست خورد. ویتنام با این باخت، صدرنشینی گروه D را از دست داد تا به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک چهارم نهایی و حریف ایران بشود.
«دیگو جوستوزی» مربی آرژانتینی ویتنام بعد از بازی با ژاپن به مشکلات این تیم اشاره کرد و گفت: زمانی که یک بر صفر از ژاپن عقب بودیم، برای حفظ توپ «پاور پلی» کردیم چون می‌خواستیم به عنوان صدرنشین صعود کنیم اما بعد از دریافت گل دوم، بعضی از بازیکنان ما دیگر خونسردی و شجاعت لازم را نداشتند.
وی افزود: فکر می‌کنم این مشکلی است که من و بازیکنان باید روی آن کار کنیم. باید بیشتر تلاش کنیم تا پیشرفت کنیم. اگر می‌خواهید برنده شوید، باید بدانید که چگونه مشکلات را بپذیرید و برای ادامه مبارزه شجاع‌تر و سرسخت‌تر باشید.
سرمربی تیم ملی فوتسال ویتنام همچنین در خصوص تقابل با ایران گفت: باید روی دیدار با ایران بسیار متمرکز باشیم. به بازیکنانم اعتماد دارم و آنها نیز باید به خود و هم تیمی‌هایشان ایمان داشته باشند.