افزایش مصدومان سقوط و تصادف در گناباد
افزایش مصدومان سقوط و تصادف در گناباد

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین اسماعیل زاده ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران شهرستان گناباد اظهار کرد: بر اساس آمار ثبت شده تا ظهر امروز چهارشنبه ۲۱ دی ماه، پنج فقره تصادف با هشت مصدوم، سه مورد سقوط در سطح همتراز و دو مورد سقوط از ارتفاع پایین اتفاق افتاده است. رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین اسماعیل زاده ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران شهرستان گناباد اظهار کرد: بر اساس آمار ثبت شده تا ظهر امروز چهارشنبه ۲۱ دی ماه، پنج فقره تصادف با هشت مصدوم، سه مورد سقوط در سطح همتراز و دو مورد سقوط از ارتفاع پایین اتفاق افتاده است.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با بیان اینکه مصدومان این حوادث با حضور به موقع و انجام اقدامات درمانی لازم به بیمارستان‌های شهرستان‌های گناباد و بجستان منتقل شدند، از شهروندان خواست تا به هنگام عبور از معابر، مراقب سقوط قندیل‌های یخی آویزان از ناودان‌ها باشند.
وی با تاکید بر پرهیز از ترددهای غیرضرور و لزوم رعایت نکات و مسائل ایمنی به شهروندان توصیه کرد که از ماجراجویی و تردد بر روی لبه ساختمان‌ها و سطوح یخ زده حوض‌ها و دریاچه‌های مصنوعی خودداری کنند.
اسماعیل زاده خاطرنشان کرد: با توجه به حوادث و تجربه‌های قبلی در خصوص ورزش‌های زمستانی، اسکی با وسایل ناایمن مانند تیوپ‌های خودرو می‌تواند باعث آسیب‌های متعدد و حتی آسیب نخاعی در پیست‌های غیر استاندارد گردد.
گفتنی است؛ طرح امداد زمستانی همه ساله و بر اساس دستورالعمل کشوری در آذر ماه شروع شده است که تا اسفند ماه ادامه خواهد داشت.