افزایش ۲۳ درصدی کشفیات پلیس در حوزه قاپ‌زنی در نوروز
افزایش ۲۳ درصدی کشفیات پلیس در حوزه قاپ‌زنی در نوروز

به گزارش ایسنا، سردار محمد قنبری در تشریح این خبر اظهار کرد: پلیس آگاهی در طرح نوروزی سال ۱۴۰۱ موفق شد با برنامه ریزی مناسب، اجرای طرح های هدفمند عملیاتی و بکارگیری بیش از ۹۰۰ کارآگاه خبره کشف جرم، کشفیات جرایم حوزه ماموریتی به ویژه سرقت ها را افزایش دهد.   وی با اشاره به […]

به گزارش ایسنا، سردار محمد قنبری در تشریح این خبر اظهار کرد: پلیس آگاهی در طرح نوروزی سال ۱۴۰۱ موفق شد با برنامه ریزی مناسب، اجرای طرح های هدفمند عملیاتی و بکارگیری بیش از ۹۰۰ کارآگاه خبره کشف جرم، کشفیات جرایم حوزه ماموریتی به ویژه سرقت ها را افزایش دهد.  

وی با اشاره به نقش مبارزه قاطع با سرقت در افزایش امنیت عمومی جامعه گفت: پلیس آگاهی ضمن افزایش ۸ درصدی کشفیات مجموع سرقت ها نسبت به مدت مشابه سال قبل، توانسته است کشف سرقت های خرد را نیز به میزان ۱۴ درصد ارتقاء بخشد.

این مقام انتظامی ادامه داد: از آنجایی که مبارزه با جرایم خشن همواره در اولویت اقدامات عملیاتی قرار دارد، کارآگاهان پر تلاش پلیس آگاهی در این زمینه هم موفق شدند کشفیات خود را در حوزه قاپ زنی به میزان ۲۳ درصد و در حوزه جرایم جنایی، ۱۷ درصد افزایش دهند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پایان با تاکید بر جدیت و قاطعیت پلیس در برخورد با مجرمان، خاطرنشان کرد: اجرای طرح‌های عملیاتی با هدف ارتقای امنیت در سال جاری نیز همچنان در برنامه های ماموریتی این پلیس قرار دارد.

انتهای پیام

منبع