افزایش ۲۶ درصدی کشفیات سلاح غیرمجاز در مرزهای کشور
افزایش ۲۶ درصدی کشفیات سلاح غیرمجاز در مرزهای کشور

به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمدعلی گودرزی ظهر دوشنبه در بازدید از مرزهای گلستان اظهارکرد: در سال ۹۹ در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر بیش از ۱۳۴ تن انواع مواد مخدر در مرزهای کشور کشف و ضبط شد که نسبت به سال ۹۸ بیش از ۴۰ درصد افزایش کشفیات […]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمدعلی گودرزی ظهر دوشنبه در بازدید از مرزهای گلستان اظهارکرد: در سال ۹۹ در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر بیش از ۱۳۴ تن انواع مواد مخدر در مرزهای کشور کشف و ضبط شد که نسبت به سال ۹۸ بیش از ۴۰ درصد افزایش کشفیات در این حوزه را نشان می‌دهد.

وی افزود: در حوزه مبارزه با قاچاق کالا نیز مرزبانان جمهوری اسلامی ایران توانستند بیش از ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان کالای قاچاق را کشف و ضبط کنند که ارزش هر پرونده قاچاق بالای ۵۰۰ میلیون تومان است.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همچنین به آمار قاچاق سوخت در سال ۹۹ اشاره کرد و افزود: طی سال گذشته ۱۶ میلیون لیتر سوخت قاچاق در مرزهای کشور از قاچاقچیان سوخت کشف و ضبط شد.

گودرزی همچنین از افزایش ۲۶ درصدی کشفیات سلاح غیر مجاز در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ در مرزهای کشور خبرداد.

گفتنی است سردار گودرزی را در این بازدید حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا و فرماندهان انتظامی و مرزبانی گلستان همراهی می کردند.