افزایش ۷۸ درصدی ماموریت های هلال احمر در نوروز امسال
افزایش ۷۸ درصدی ماموریت های هلال احمر در نوروز امسال

به گزارش ایسنا، دکتر کولیوند در نشستی با اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارشی از  جلسات و برنامه های برگزار شده در نشست شواری حکام جمعیت های ملی در مصر، عملکرد جمعیت هلال احمر را در خدمات امدادی و طرح راهنمای مسافران نوروزی و طرح «رفیق خوشبخت ما» تشریح کرد. […]

به گزارش ایسنا، دکتر کولیوند در نشستی با اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارشی از  جلسات و برنامه های برگزار شده در نشست شواری حکام جمعیت های ملی در مصر، عملکرد جمعیت هلال احمر را در خدمات امدادی و طرح راهنمای مسافران نوروزی و طرح «رفیق خوشبخت ما» تشریح کرد.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ وی  در این نشست با اشاره به افزایش ۷۸ درصدی ماموریت های جمعیت نسبت به ایام‌مشابه سال گذشته گفت: ۲۰ هزار امدادگر فعال مشغول خدمت رسانی بودند. همچنین ۷۴۰ هزار نفر از خدمت رسانی سازمان جوانان بهره مند شدند و ۵۲۰ هزار نفر در پویش «بهرفت» شرکت کردند و ۳۱۳ هزار دانش آموز آموزش کوتاه مهارت های کمک های اولیه دیدند،.

دکتر کولیوند ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های نمایندگان از جمعیت، از نمایندگان در حمایت برای جذب امدادگران مورد نیاز ماموریت های جمعیت درخواست همراهی و کمک کرد.

دکتر شهریاری رییس کمیسیون بهداشت نیز ضمن اشاره به تجلیل و تشکر رییس جمهور در جلسات متعدد ستاد کشوری کرونا از فعالیت های ارزشمند و دلسوزانه ریاست جمعیت و هلال احمر با تقدیر از فعالیت های ارزنده و موثر جمعیت هلال احمر آمادگی کمیسیون بهداشت برای تقویت همه جانبه هلال احمر را اعلام کرد.

همچنین تعدادی از اعضای کمسیون هم ضمن قدردانی از حضور درخشان جمعیت ،نظرات خود را برای تقویت فعالیت‌های هلال احمر در خدمت رسانی بیشتر به مردم عزیز ارائه کردند .

در این جلسه دکتر عبدالهیان معاون حقوقی و امور مجلس و دکتر پورساداتی مدیرکل امور مجلس ریاست جمعیت را همراهی کردند .

انتهای پیام

منبع