اقدام عجیب یک هوادار ایتالیایی برای ثبت خاطره قهرمانی کشورش در یورو 2020!+ عکس
اقدام عجیب یک هوادار ایتالیایی برای ثبت خاطره قهرمانی کشورش در یورو 2020!+ عکس

به گزارش تسنیم، خاطره قهرمانی ایتالیا در یورو 2020 با شکست دادن انگلیس در فینال آنقدر برای یکی از هواداران این تیم آنقدر شیرین بوده که نخواسته به حافظه‌اش برای نگه داشتن آن بسنده کند و به همین دلیل هم یکی از به یاد ماندنی‌ترین صحنه‌های این بازی را روی دست خود خالکوبی کرده تا […]

به گزارش تسنیم، خاطره قهرمانی ایتالیا در یورو 2020 با شکست دادن انگلیس در فینال آنقدر برای یکی از هواداران این تیم آنقدر شیرین بوده که نخواسته به حافظه‌اش برای نگه داشتن آن بسنده کند و به همین دلیل هم یکی از به یاد ماندنی‌ترین صحنه‌های این بازی را روی دست خود خالکوبی کرده تا همیشه مقابل چشمانش باشد.

این صحنه که به یکی از معروف‌ترین لحظات فینال یورو 2020 تبدیل شد، لحظه‌ای است که جورجو کیه‌لینی کاپیتان تیم ملی ایتالیا یقه پیراهن بوکایو ساکا مهاجم تیم ملی انگلیس را که قصد فرار داشت از پشت کشید و به او اجازه آغاز یک حمله خطرناک را نداد. این صحنه که کیه‌لینی بابت آن یک کارت زرد هم گرفت، سوژه بسیاری از طنزپردازهای ایتالیایی و غیرایتالیایی شده و هرکدام با اضافه کردن عناصری به آن بر جذابیتش افزوده‌اند.

 

یک هوادار ایتالیایی هم جام قهرمانی یورو را به این تصویر اضافه کرده است تا ناکام ماندن انگلیسی‌ها برای فتح جام شانزدهم در خانه توسط آتزوری را بهتر به یاد بسپارد.

140004261023519723207273 - اقدام عجیب یک هوادار ایتالیایی برای ثبت خاطره قهرمانی کشورش در یورو 2020!+ عکس

انتهای پیام/