الجبوری: بازی در پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا برای من فرصتی ویژه است
الجبوری: بازی در پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا برای من فرصتی ویژه است

احمد الجبوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد انتقال به تیم پیونیک ارمنستان که قرار است در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود، اظهار داشت: از این موضوع خوشحالم، چون بازی در پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا فرصتی ویژه برای من است تا خودم را بیشتر نشان بدهم و امیدوار به […]

احمد الجبوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد انتقال به تیم پیونیک ارمنستان که قرار است در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود، اظهار داشت: از این موضوع خوشحالم، چون بازی در پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا فرصتی ویژه برای من است تا خودم را بیشتر نشان بدهم و امیدوار به اتفاقات بهتر باشم. احساس خوبی از این موضوع دارم و احتمالاً به همراه میلاد جهانی، ظرف یکی دو روز آینده راهی ارمنستان می‌شویم.

مهاجم ایرانی تیم پیونیک در پاسخ به این پرسش که تیم ارمنستانی چگونه به وی پیشنهاد داده است، تصریح کرد: مدیر برنامه‌های من و میلاد جهانی یک نفر است. آنها با باشگاه سپاهان پیمان همکاری دارند و خواهان جذب میلاد جهانی و سجاد شهباززاده بودند که شهباززاده چون قرارداد نداشت، به پیونیک نرفت. مدیر برنامه‌های من فیلم بازی‌هایم را برای باشگاه پیونیک فرستاد و در نهایت هم سرمربی این تیم که به دنبال وینگر بود، بازی‌ام را پسندید. ما برای سه مسابقه راهی ارمنستان می‌شویم.

بازیکن فصل گذشته نفت مسجدسلیمان درباره عملکرد ضعیف خود در لیگ بیست‌ویکم به تسنیم گفت: بله. فصل برای من فصل خوب نبود و نمی‌توانم از آن راضی باشم.

الجبوری راجع به اینکه قرار است فصل آینده در کدام تیم بازی کند، خاطرنشان کرد: فعلاً چیزی مشخص نیست و تمام هدفم این است که بازی‌های خوبی در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا انجام بدهم.

انتهای پیام/

منبع