امباپه برای پیدا کردن خانه در مادرید دست به کار شد
امباپه برای پیدا کردن خانه در مادرید دست به کار شد

به گزارش تسنیم، کیلیان امباپه که قرارداد کنونی‌اش با پاری‌سن‌ژرمن در سال 2022 به پایان می‌رسد و هنوز نسبت به تمدید قراردادش با این باشگاه اقدام نکرده، همچنان آینده حرفه‌ای‌اش در هاله‌ای از ابهام است. باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در تلاش برای متقاعد کردن امباپه 22 ساله برای امضای  قرارداد جدید است، این در حالی است که […]

به گزارش تسنیم، کیلیان امباپه که قرارداد کنونی‌اش با پاری‌سن‌ژرمن در سال 2022 به پایان می‌رسد و هنوز نسبت به تمدید قراردادش با این باشگاه اقدام نکرده، همچنان آینده حرفه‌ای‌اش در هاله‌ای از ابهام است. باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در تلاش برای متقاعد کردن امباپه 22 ساله برای امضای  قرارداد جدید است، این در حالی است که باشگاه‌هایی همچون رئال مادرید و لیورپول نیز نسبت به جذب این بازیکن علاقه‌مند هستند.  

سایت «گل» اما حالا خبر می‌دهد که کیلیان امباپه به دنبال یافتن خانه‌ای مناسب در شهر مادرید است و یکی از نزدیکان خود را مأمور این کار کرده است که این می‌تواند نشان دهنده این باشد که او در نظر دارد به جمع سفیدپوشان مادریدی ملحق شود. این مهاجم فرانسوی که تقریباً به زبان اسپانیایی مسلط است، تمایل دارد در پایتخت اسپانیا خانه‌ای برای خود بگیرد.

امباپه که از سال 2017 در عضویت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است و تاکنون در 121 بازی 104 گل برای پاریسی‌ها به ثمر رسانده، این فصل نیز عملکرد خوبی داشته و در کنار کمک به PSG برای رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، آمار 35 گل‌زده و 10 پاس‌گل را در 41 بازی از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/