امباپه رکورد مسی را شکست
امباپه رکورد مسی را شکست

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیلیان امباپه با به ثمر رساندند تنها گل تیمش در تساوی یک – یک شب گذشته (چهارشنبه) برابر بارسلونا در بازی خانگی دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بیست‌و‌پنجمین گل خود در رقابت‌های لیگ قهرمانان را به ثبت رساند. با این گل، امباپه با 22 سال و […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیلیان امباپه با به ثمر رساندند تنها گل تیمش در تساوی یک – یک شب گذشته (چهارشنبه) برابر بارسلونا در بازی خانگی دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بیست‌و‌پنجمین گل خود در رقابت‌های لیگ قهرمانان را به ثبت رساند.

با این گل، امباپه با 22 سال و 80 روز سن، به جوان‌ترین بازیکن 25 گله در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد و رکوردی را که در اختیار مسی بود، شکست. پیش از این لیونل مسی با ثبت بیست‌و‌پنجمین گلش در لیگ قهرمانان اروپا با 22 سال و 286 روز رکورددار بود.

 

 

امباپه بیست‌و‌پنجمین گل اروپایی خود را در دقیقه 31 بازی مقابل بارسلونا از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا مجموع گل‌های خود به بارسلونا در مجموع دو بازی رفت و برگشت را به چهار مورد افزایش دهد و از این حیث هم رکورددار شود، چون پیش از او هیچ بازیکنی در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا نتوانسته‌ است در یک فصل از لیگ قهرمانان اروپا چهار بار دروازه بارسلونا را باز کند.

انتهای پیام/