امتناع مس رفسنجان از تقابل با صدرنشین لیگ برتر بسکتبال
امتناع مس رفسنجان از تقابل با صدرنشین لیگ برتر بسکتبال

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب هفته بیست و دوم (یازدهم و پایانی مرحله برگشت مقدماتی) و طبق برنامه دو تیم شهرداری گرگان و مس رفسنجان باید رو در روی هم قرار بگیرند. این در حالی است که مسئولان مس اعلام کرده اند به دلیل شرایط نامناسب جسمانی بازیکنان‌شان قادر به انجام سفر و حضور […]

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب هفته بیست و دوم (یازدهم و پایانی مرحله برگشت مقدماتی) و طبق برنامه دو تیم شهرداری گرگان و مس رفسنجان باید رو در روی هم قرار بگیرند. این در حالی است که مسئولان مس اعلام کرده اند به دلیل شرایط نامناسب جسمانی بازیکنان‌شان قادر به انجام سفر و حضور در محل دیدار با شهرداری گرگان نیستند.
نصرت الله جعفریان رئیس سازمان لیگ بسکتبال در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید این موضوع گفت: به مسئولان مس رفسنجان اعلام کرده ایم که امکان جابه جایی زمان بازی وجود ندارد. در صورت حضور در محل مسابقه بازی در زمان مقرر برگزار می شود و در غیراینصورت برای تیم غایب باخت فنی ثبت خواهد شد.
مسئولان مس رفسنجان در حالی برای برگزاری دیدار برگشت با شهرداری گرگان با این چالش مواجه شده اند که تیم شان در حال حاضر با ۶ برد و ۱۵ باخت و مجموع ۲۷ امتیاز در رده دهم قرار دارد. مس رفسنجان در مرحله رفت مقدماتی برابر شهرداری گرگان متحمل شکست شد.
گرگانی ها صدرنشین جدول رده بندی لیگ برتر بسکتبال هستند.