امدادرسانی به بیش از ۱۲ هزار متاثر از شرایط جوی نامساعد
امدادرسانی به بیش از ۱۲ هزار متاثر از شرایط جوی نامساعد

بابک‌محمودی، بابک‌محمودی، سرپرست سازمان امداد و نجات با اشاره به تأثر ۲۹ استان کشور از آبگرفتگی، کولاک برف و توفان، از ۱۰ لغایت ۱۲ بهمن تا ساعت ۱۱:۳۰، گفت: ۲۵ استان کشور، ۱۰۴ شهرستان، ۱۴۰ منطقه شامل ۱۲۵ محور، ۴ شهر، ۱۰ روستا و یک منطقه عشایری، امدادرسانی شد. وی ادامه داد: در این مدت […]

بابک‌محمودی، بابک‌محمودی، سرپرست سازمان امداد و نجات با اشاره به تأثر ۲۹ استان کشور از آبگرفتگی، کولاک برف و توفان، از ۱۰ لغایت ۱۲ بهمن تا ساعت ۱۱:۳۰، گفت: ۲۵ استان کشور، ۱۰۴ شهرستان، ۱۴۰ منطقه شامل ۱۲۵ محور، ۴ شهر، ۱۰ روستا و یک منطقه عشایری، امدادرسانی شد.
وی ادامه داد: در این مدت زمان به ۱۲ هزار و ۴۶۶ نفر امدادرسانی شد، ۱۶۶۱ نفر اسکان اضطراری پیدا کردند، ۱۶ نفر به مناطق امن و ۲۰ نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.
محمودی با اشاره به این که ۲۵۸ تیم عملیاتی، شامل ۸۵۷ امدادگر، در این امدادرسانی حضور داشتند، افزود: ۷۸۰ دستگاه خودرو از برف رهاسازی شد و آب تجمیع شده در ۱۲ واحد مسکونی، تخلیه شد.
سرپرست سازمان امدادونجات عنوان کرد: ۱۶۹۵ تخته پتو، ۴۵ کیلوگرم نایلون، ۳۵۹ بسته غذایی، ۴۱۴ بطری آب معدنی، ۶۰۱ قوطی کنسروجات، ۱۳۳۰ قرص نان، ۱۲۹ کیلوگرم خرما و ۶۶۳ بسته بیسکوئیت، در بین افراد متأثر از شرایط جوی نامساعد توزیع شد.