امپاور بهمن دیزل مجوز حمل کالای خطرناک را اخذ کرد
امپاور بهمن دیزل مجوز حمل کالای خطرناک را اخذ کرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت بهمن موتور، مطابق با استاندارد حمل کالای خطرناک، کشنده امپاور از این پس می‌تواند ۹ گروه مواد خطرناک شامل مواد منفجره، گازها، مایعات قابل اشتعال، جامدات قابل اشتعال، اکسیدکننده‌ها و پر اکسیدهای آلی، مواد سمی و عفونی، مواد پرتوزا، مواد خورنده و سایر مواد خطرناک را حمل […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت بهمن موتور، مطابق با استاندارد حمل کالای خطرناک، کشنده امپاور از این پس می‌تواند ۹ گروه مواد خطرناک شامل مواد منفجره، گازها، مایعات قابل اشتعال، جامدات قابل اشتعال، اکسیدکننده‌ها و پر اکسیدهای آلی، مواد سمی و عفونی، مواد پرتوزا، مواد خورنده و سایر مواد خطرناک را حمل کند.
پیش از این حسین خضری مدیرعامل بهمن دیزل درباره کشنده امپاور گفته بود که استراتژی گروه بهمن در انتخاب کشنده جدید امپاور، انتخاب محصول منطبق بر آخرین استانداردهای بین المللی است. این کشنده دارای گیربکس اتوماتیک و ریتاردر ۵ حالت، سیستم تعلیق بادی، سیستم هوشمند ترمز اضطراری (AEBS)، کابین و ظاهر مدرن و قیمت رقابتی است.
خضری به امکانات کشنده جدید امپاور اشاره و خاطرنشان کرد: کابین مدرن و جادار و همچنین سقف بلند جهت تردد راحت در کابین، صندلی ارگونومیک راننده با سیستم تعلیق بادی، دو تخت خواب بزرگ و راحت جهت استراحت جز امکانات این کشنده به شمار می‌رود.
وی همچنین بیان داشت: امپاور دارای کلیدهای کنترل مولتی مدیا و کروز کنترل بر روی غربیلک فرمان، یخچال مسافرتی با دسترسی آسان و سانروف برقی است.
اکنون نیز با اخذ این استاندارد امکان تامین خودرو برای حمل کالاهای خطرناک (حمل سوخت و…) بر اساس گواهی اخذ شده استاندارد اروپا (R105) فراهم است.